RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 1000 m2, Mileč

1 590 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Mileč

V exkluzivním zastoupení vám nabízíme pozemek o výměře 1000 m² v obci Mileč-Želvice, okr. Plzeň-jih. Územní plán počítá s využitím pozemku pro rodinný dům se zahradou. Připouští se i stavby pro rodinnou rekreaci, chov hospodářského zvířectva nebo drobnou řemeslnou výrobu.

Nemovitost je dobře přístupná z východní strany po veřejné asfaltové cestě. Elektřina 230V / 400V je přivedena ke stávajícímu objektu na pozemku. Je zde možnost připojení ke zdroji pitné vody z veřejného vodovodu, který je uložen podél přístupové komunikace.

Pozemek je mírně svažitý k jihu a nabízí tak vynikající podmínky k budoucímu umístění bazénu a střešního solárního systému. Na pozemku stojí stodola a dílna, které je možné využít nebo odstranit.

Mimořádně klidné a tiché místo. V blízkém okolí naleznete louky a lesy, kdy si své přijdou turisté, cyklisté a houbaři. Železniční zastávka směr Blatná – Nepomuk je vzdálena 200 m od pozemku.

V případě zájmu mi napište nebo zavolejte, abychom si domluvili čas vaší prohlídky.

Rádi za vás vyřídíme hypotéku.

Číslo nabídky:343763Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost
Voda:dálkový vodovodElektřina:230 V, 400 V

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

RNDr. Pleskač Martin
Kontakt na makléře RNDr. Pleskač Martin

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.