RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 1061 m2, Sedlčany

3 129 950,00 Kč  (Včetně provize RK)

Sedlčany

Prodej pozemku určeného pro stavbu rodinného domu, o výměře 1061 m² v Roudném u Sedlčan. V této lokalitě nabízíme 8 stavebních pozemků o výměrách od 1.035 m² do 1.337m². Parcely mají rovinatý až lehce svažitý terén s orientací na východ až jihovýchod. Pozemky se nachází v klidné, vyhledávané lokalitě, propojené s přírodou. Celý projekt se nachází ve své počáteční fázi, tato nabídka je proto směřována jak na zájemce o vlastní bydlení, tak na zájemce o výbornou investici. V současnosti je budována příjezdová a obslužná komunikace s veřejným osvětlením, která bude předána do správy města Sedlčany. Přípojky elektrického vedení budou vybudovány přímo u hranice jednotlivých pozemků. Město Sedlčany se již nyní zabývá studií, jejímž cílem je napojení osady Roudný na vodovodní a kanalizační systém v budoucích letech. Do té doby bude vodovodní řád řešen vlastním vrtem – k tomuto účelu bude pro vaše pohodlí hydrogeologem vytypováno místo přímo na pozemku. Svody a splaškové vody budou řešeny privátními ČOV nebo jímkou. Územní plán pro tuto oblast umožňuje stavbu rodinného nebo rekreačního domu do výšky 2 nadzemních podlaží + obytné podkroví. Mapu územního plánu a stejně tak stavební regulativa Vám na vyžádání rádi zašleme. Roudný je vzdálen pouhý 1,5 km od Sedlčan. Do centra města tedy pohodlně dojdete i pěšky a naleznete zde kompletní občanskou vybavenost. Dojezdová vzdálenost do Prahy je cca 70 km. Doporučuji shlédnout video, které je součástí inzerce. Pozemky nejsou nijak zatíženy a lze je financovat hypotékou, kterou Vám rádi pomůžeme za výhodných podmínek zařídit. Pokud zájem o koupi pozemku projeví více klientů, bude se nemovitost prodávat formou aukce. V případě zájmu o prohlídku či více informací, mne neváhejte kontaktovat.

Číslo nabídky:343986Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost
Odpad:ČOV pro celý objekt, jímkaVoda:Studna

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 6,5%

 Kč

Vodenková Simona
Kontakt na makléře Vodenková Simona

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.