RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej rodinného domu, 180 m2, Dénia

390 000,00 (Včetně provize RK)

Dénia

Nově nabízím ke koupi rodinný dům se zavedenou restaurací v přízemí, ve Španělsku, v okrajové a klidné části přístavního města Dénia.

Z Dénia je hlavní spojení trajektem na ostrovy Ibiza a Mallorka, jedná se o přístavní město, které leží uprostřed mezi městy Alicante a Valencia. Město má zhruba 42 tis obyvatel s tím, že v letní sezóně je ve městě až 200 tis obyvatel. Strategicky se jedná o velmi zajímavé místo, protože jak z Valencia, tak i z Alicante se létá do ČR a obě města jsou vzdálena od Dénia zhruba 100 km s tím, že je vše propojeno dálnicemi. Město je obklopeno horami což umocňuje krásu této oblasti a zároveň hory zajišťují, že je zde mírné klima, teploty v zimě neklesají pod 0 °C a v létě se pohybují v průměru v rozmezí 28-30 °C a díky povětrnostním podmínkám je zde opravdu velmi příznivé podnebí.

Rodinný dům, který nabízím je v okrajové části Dénia a přímo pod horskou oblastí, kde je urbanizace krásných rodinných domů. Dům prošel kompletní rekonstrukcí s tím, že obytná část v 1. patře (2. NP), je připravena na dodělání dle představ nového majitele. Obytná část má 4 pokoje a šatnu, dále funkční terasu a po úpravě (vybudování vstupu) je zde ještě jedna terasa, ze které je nádherný výhled na hory i město.

V přízemí domu je momentálně uzavřená, ale jinak plně provozuschopná restaurace s barem, která má veškeré náležitosti a povolení k okamžitému provozu. Před restaurací je povoleno venkovní posezení.

Dům i restaurace má samostatný vchod a i samostatné číslo popisné, jedná se tedy o 2 nemovitosti s tím, že je lze zakoupit pouze jako celek. Je jen na novém majiteli, zda restauraci nebo obytnou část pronajme, či jednu část prodá. Vzhledem k turistickému ruchu se jedná o velký potenciál k zajímavým výnosům.

Číslo nabídky:344115Plocha užitná:180
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:2Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Voda:rozvod studené a teplé vodyElektřina:230 V, 400 V
Stav objektu:Po rekonstrukciBudova:cihlová

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Koblása Ivan
Kontakt na makléře Koblása Ivan

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.