RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej výroby, 576 m2, Jevišovice

Informace u makléře

Jevišovice

ZLEVNĚNO!
Hledáte spojení bydlení a podnikání?
Máte rádi přírodu a dokážete ocenit kvality původní kamenné stavby s historií?

Pokud na tyto otázky říkáte ano, mám právě pro vás v nabídce jedinečnou nemovitost. Přímo v historickém centru malebného města Jevišovice se nachází rodinný dům s garáží a provozní částí s dílnami, kanceláří a skladem.
Dispozice domu o ploše cca 115 m² je 3+1 a obsahuje ložnici 26m², dva průchozí pokoje 19 m² a 21 m², jídelnu 18 m², kuchyni 5 m², předsíň 8 m², koupelnu 5 m², toaletu, spižírnu a prádelnu. Dispozice domu umožňují i využití celé nemovitosti ke komerčním účelům.
Provozní část sestává ze dvou dílen 48 m² a 30 m², kanceláře 9 m² a skladu 90 m² se sociálním zařízením - toaleta a sprchový kout. Provozní část byla využívána jako truhlářská dílna.
Obytná a provozní část mají samostatné vchody, lze tedy využívat odděleně, sklad má do ulice i velká vjezdová vrata. Vedle domu je samostatně stojící garáž přístupná z ulice o ploše cca 28 m².
Stáří stavby je pravděpodobně cca 170let, jedná se o kamennou stavbu s jedinečnými vlastnostmi - teplotní stálost, příjemný vzduch, a krásnými stavebními prvky, vnější vzhled domu je předmětem památkové ochrany. Dům je napojen na kanalizaci, plyn, obecní vodu, vytápění zajišťuje kotel na tuhá paliva - koks. Elektroinstalace v obytné části je převážně v hliníku, kuchyně a provozní část jsou převážně v mědi.
Nemovitost nabízí dostatek prostoru pro spojení bydlení a podnikání i možnost dalšího rozšíření o půdní prostory, které jsou nad celou nemovitostí. V tuto chvíli jsou přístupné pouze z provozní části, ale v obytné části už je příprava na vstup.
Jevišovice se nacházejí 16km severozápadně od Znojma a nabízí kompletní občanskou vybavenost (MŠ, ZŠ, lékař, pošta) ve spojení s nádhernou přírodou. V Jevišovicích najdeme mimo jiné dva zámky, nádherný park, historické centrum města, dechberoucí výhledy do okolní krajiny a koupání v místní přehradě. Autobusové spojení do Znojma zajišťují linky číslo 813 a 814.
Před osobní prohlídkou ráda pošlu odkaz na více fotografií a kompletní video celé nemovitosti.
Cena je již včetně provize a právního servisu, v případě více zájemců bude nemovitost prodána nejlepší nabídce.

Číslo nabídky:344295Plocha užitná:320
Kategorie:

Komerční objekty

Podlaží umístění:1
Typ:

Prodej

Počet podlaží:1
Jednotka:za nemovitostStav objektu:dobrý
Topení:lokální tuhá palivaBudova:kamenná
Chýlová Tereza
Kontakt na makléře Chýlová Tereza

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.