RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 405 m2, Chroboly

1 200 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Chroboly

Nabízíme Vám ke koupi stavební pozemek o celkové výměře 405 m2, který se nachází v části obce Lučenice, obec Chroboly. Pozemek je určen k výstavbě domu k trvalému bydlení či rekreaci. Zastavitelnost dle územního plánu, k nahlédnutí na stránkách obce Chroboly. Jedná se o krásnou lokalitu, vhodnou k rekreačním účelům. Okolní krajina nabízí mnohé využití. V těsné blízkosti se nachází autobusová i železniční zastávka. Cyklotrasy a turistické stezky se prolínají okolní přírodou. Vesnicí protéká Živný potok. Část obyvatel zde žije trvale. Odpady musí být řešeny individuálně (bezodtokové jímky s vyvážením, vícekomorové septiky s dočištěním, mikročistírny apod.) Vodovod v obci není, je tedy nutné využít místní zdroje vody, na pozemku studna ani vrt nejsou. Elektrická přípojka je přivedena k hranicím pozemku. Část obce Lučenice leží pouhých 7 km od města Prachatice. Zde je veškerá občanská vybavenost a pracovní příležitosti. Pro více informací prosím kontaktujte přímo makléře zakázky.

Číslo nabídky:345239Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost
Elektřina:230 V

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 6,5%

 Kč

Ing. Hodina Miroslav
Kontakt na makléře Ing. Hodina Miroslav

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.