RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 1228 m2, Kamenná Horka

1 050,00 Kč  (Včetně provize RK)

Kamenná Horka

Nabízíme Vám prodej pozemků, určených pro výstavbu rodinného domu v Kamenné Horce. Jedná se o plochu o celkové velikosti 4912 m2, kterou lze rozdělit na 4 samostatné parcely k výstavbě 4 samostatně stojících rodinných domů. Výšková hladina zástavby musí respektovat převládající výšku zastavění v sídle (1 až max. 2 NP + podkroví). Aktuálně pozemky nejsou rozparcelované a je tedy možné si vybrat velikost parcely. Základní velikost parcely je 1228 m2. K pozemkům bude vybudován hlavní řád vodovodu s podílem kupujícího na nákladech na jeho zřízení. Elektřina bude napojena ze stávajícího vedení. V obci není kanalizace a odpad bude řešen jímkou nebo domovní čističkou. Vybudování kanalizace je v plánu obce. Pozemek je svažitý a nabízí velmi krásné prostředí pro vybudování domu s jedním suterénním technickým podlažím, jedním nadzemním obytným podlažím s výstupem na terasu v zadní části domu (nerušeně od hlavní cesty) a jedním obytným podkrovním podlažím. Svah umožňuje také zbudování krásného vinného sklípku. Volba řešení tvaru a dispozice je však individuálně na každém zájemci. Kompletní občanská vybavenost je v nedalekých Svitavách.

Číslo nabídky:345242Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za m2

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 6,5%

 Kč

Podlezl Zdeněk
Kontakt na makléře Podlezl Zdeněk

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.