RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 16369 m2, Zádveřice-Raková

Informace u makléře

Zádveřice-Raková

Nabízím ke koupi zajímavé pozemky v obci Zádveřice-Raková, ve velmi klidné a krásné lokalitě. Jedná se o soubor 5 parcel s celkovou výměrou 16 369 m2, které se nachází na okraji části Zádveřic.
Jeden pozemek o rozloze 4843 m2 je dle platného Územního plánu Zádveřice-Raková zařazen mezi plochy pro bydlení individuální. Hlavním využitím je bydlení v rodinných domech - bydlení individuální.
Tento slunný pozemek je mírně svažitý. Ve své spodní části je přístupný ze silnice II. třídy, která je Ředitelstvím silnic Zlínského kraje celoročně udržovaná.
Na pozemku je možnost napojení na plynovod, v blízkosti pozemku je elektřina a voda, kanalizace zatím není.

Rozlohu ostatních pozemků tvoří lesní pozemek o výměře 7233 m2, trvalý travní porost o výměře 2652 m2, trvalý travní porost o výměře 1124 m2 a ostatní plochy o výměře 517 m2.

Obec Zádveřice - Raková se nachází ve Zlínském kraji, cca 11 km od Zlín a 4km od Vizovic. Obec Zádveřice-Raková vznikla sloučením obou obcí v roce 1960. Leží v údolí říčky Lutoninky při silničním a železničním spojení Zlína a Vizovic. Přibližně 3 km na sever od Zádveřic se nachází v malém údolí Raková, menší část obce.
V obci se nachází mateřská škola, základní škola pro první stupeň, veřejná knihovna, galerie, dům s pečovatelskou službou, tělocvična, víceúčelové hřiště, fotbalové hřiště, prodejna potravin a smíšeného zboží a několik pohostinství.

V případě více zájemců o koupi bude kupující vybrán na základě parametrů zvolených prodávajícím.

Pro více informace kontaktujte makléřku.

Číslo nabídky:345555Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitost
Kadaňková Jana
Kontakt na makléře Kadaňková Jana

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.