RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej rodinného domu, 376 m2, Pardubice

12 999 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Pardubice , Pardubice V

Milujete architekturu a prostředí slunné Itálie? Pokud ano, můžete si ho užívat celoročně přímo v Pardubicích v pravém italském domě, jakoby přeneseném z malebného Toskánska. Není divu, když tvůrcem je rodilý Ital, který nechal dům postavit od základů k obrazu svému.

Jedinečností tohoto domu jsou venkovní zastřešené terasy, kterými protéká zurčící potůček cirkulující vody. Je to ideální místo pro relaxaci nebo posezení u dobrého jídla a pití.

V 1. patře je umístěn byt se třemi pokoji, kuchyní s jídelnou a dvěma koupelnami. Jeho plocha je 91 m2. Dům byl postaven jako novostavba v roce 1995 s použitím moderních technologií a materiálů. Elektrické rozvody jsou v mědi, střešní konstrukce je z betonových prefabrikátů, stropy mají tepelnou izolaci. Stavba je udržovaná a v dobrém technickém stavu.

Přízemí domu je nyní využíváno jako pravá italská restaurace a pizzerie. Klasická pec na pizzu je jedna uvnitř a druhá u venkovní zahrádky ve dvoře. Restaurační kuchyně má další plné vybavení pro přípravu jiných typů jídel. Kapacita míst k sezení je cca 50 uvnitř a dalších 60 na zastřešených terasách.

Místo restaurace může být přízemí přestavěno na jeden velký byt nebo dva menší. Stávající podlahová plocha je 159 m2.
Celkově tak dům může pojmout až tři bytové jednotky.
Nebo může být přízemí upraveno na jiný typ podnikání – prodejnu, kanceláře, lékařskou ordinaci nebo provozovnu služeb (kosmetika, kadeřnictví, atd.)

Výhodné financování Vám pomůžeme zajistit.

Domluvte si u mne prohlídku a rád Vás tímto výjimečným domem provedu.

Číslo nabídky:345850Plocha užitná:376
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:2Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Stav objektu:velmi dobrýBudova:cihlová

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Ing. Kovář Martin
Kontakt na makléře Ing. Kovář Martin

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.