RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej chaty, 32 m2, Tichonice

9 490 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Tichonice

Tahle chata opravdu není standardní. Je po rekonstrukci a byla určena pro dvě rodiny. Tedy jsou v ní celkem čtyři ložnice (dvě + dvě oddělené chodbou) a dva záchody. Všemu dominuje společný prostor s krbovými kamny. Chata se nachází v klidné lokalitě obce Tichonice, v části Mazourov, na břehu řeky Sázavy. Navíc jako bonus k ní patří okolní pozemky luk a polí o ploše cca 9 tis. m2 sahající od chaty až k řece Sázavě. Původní chata byla rekonstruována a k ní přistavěna další část. Díky tomu jsou v přízemí chaty vždy dvě a dvě ložnice. Společná část s krbem a jídelnou je doplněna funkční kuchyňskou linkou. V suterénu je pak koupelna s WC a druhé samostatné WC. Prostory v suterénu pak doplňují technické místnosti – sklad, dílna a sklep. Celý suterén je v rámci technických místností provětrávaný. Vše je patrné z půdorysu v inzerci. Do chaty je vstup ze zahrady celkem třemi vstupy. Dvakrát v přízemí a jednou v suterénu. Vždy je tedy zajištěna co nejkratší cesta ven na zahradu. Součástí chaty z jedné strany je příjemná a krytá terasa, z druhé strany před chatou se dá posedět s výhledem na skalnaté panorama nad řekou. Chata stojí na vlastním pozemku o rozloze 400 m2. Zastavěná plocha chaty je 80 m2, užitná plocha uvnitř je 103 m2. Suterén chaty, kde se nachází sklep, je kamenný, přízemí je dřevěné a zateplené a nová přistavěná část přízemí je zděná. Výhled od chaty nikdo jen tak nenaruší. Velkým bonusem je totiž celkem 8.708 m2 polí a luk nacházejících se mezi chatou a řekou Sázavou. Navíc se o ně prakticky nemusíte starat, sekání trávy je smluvně zajištěno s místním zemědělským družstvem. Může to umožnit třeba mít u chaty koně nebo si postavit na břehu řeky molo a v klidu se věnovat rybaření. Chata byla kompletně rekonstruována v roce 2009 a je o ní majitelem velmi pěkně pečováno. Celá chata je napojená na elektřinu (230/380V), odpad je řešen jímkou, do chaty je rozvedena pitná voda z vlastního vrtu (zkolaudovaná studna). Chata má číslo evidenční. Přístup k chatě je po cestě bezpečně zajištěn i v zimě. Pozemek chaty je mírně svažitý, zatravněný s několika stromy, které dodávají skvělý pocit soukromí. Chata se nachází v nádherné lokalitě – řeka Sázava, lesy, skály, výlety, možnost rybaření i koupání. Do obce Tichonice, kde naleznete nejbližší potraviny, se autem dostanete za 5 minut. Větší občanskou vybavenost, jako restaurace, potraviny, poštu a jiné kulturní vyžití, najdete v Kácově, vzdáleného od chaty cca 6 km. Chata je navíc skvěle dostupná autem z Prahy, cca 35 minut z Chodova po D1. Nejbližší vlaková a autobusová zastávka je ve vedlejší obci Soběšín, odkud se dostanete do Prahy. Do Soběšína se dostanete po příjemné lesní turistické cestě a cesta trvá cca 30 minut. Aktuálně navíc hned nad chatou prodáváme další menší chatku a lze tak koupí obou chatek zvětšit zahradu nebo užitnou plochu chatek – horní chata např. pro návštěvy, děti, kamarády apod. Pro další informace a domluvení konkrétního času prohlídky nás neváhejte kontaktovat.

Číslo nabídky:345865Plocha užitná:103
Kategorie:

Chaty a rekreační objekty

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1Jednotka:za nemovitost
Odpad:jímkaVoda:Studna
Elektřina:230 V, 380 VStav objektu:Po rekonstrukci
Topení:lokální tuhá paliva, lokální elektrickéBudova:dřevěná
Doprava:vlak, dálnice, silnice, autobus

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 5,89%

 Kč

Ing. Andrejši Petr
Kontakt na makléře Ing. Andrejši Petr

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.