RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej bytu 2+kk, 46,3 m2, Hoštice

Nedostupné, nevolat

Hoštice

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme ke koupi bytovou jednotku 2+kk s výměrou 46,3 m². Nachází se v kompletně zrekonstruovaném domě o čtyřech bytových jednotkách.
Ihned za zádveřím bytu je předsíň z níž vede otevřený prostor do pokoje s připraveným kuchyňským koutem. Prostorná koupelna s umyvadlem, sprchovým koutem a přepaženým prostorem s toaletou nad kterou nacházíme bojler pro ohřev vody. Druhý pokoj je velice dobře osvětlený, vzhledem k tomu, že z něj vedou dveře na soukromou terasu náležící k bytové jednotce.
Bytová jednotka je nabízena v částečném stavu white walls, tj. před dokončením finálních úprav. V našem případě zejména bez osvětlení a kuchyně. Poskytuje tak novému majiteli možnost úprav dle vlastních potřeb a vkusu.
Aktuálně je dům ve poslední fázi rekonstrukce a v procesu kolaudace bytových jednotek. Nastěhování tak bude možné září/říjen.
Elektřina je do domu zavedena. Taktéž voda z vlastní studny hned vedle domu. Odpad je zajištěn jímkou, která je dále propojena s veřejnou kanalizací. Vytápění domu řešeno topnými tělesy s vlastními rozvaděči pro přehled o spotřebě jednotlivých bytů.
Veškerá občanská vybavenost se nachází ve 2 km vzdáleném městysu Litenčice, kam vedou pravidelné spoje autobusové dopravy. Přímým spojem z Hoštic se však dá dostat i do samotného centra Kroměříže. Jedná se tak o výhodnou investici nájemního bydlení, vhodné i pro dojíždějící za prací.
Průkaz energetické náročnosti nebyl zatím předložen, z tohoto důvodu v souladu s právními předpisy uvádíme energetickou tř. G.
V případě více zájemců si majitel vyhrazuje si právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.
Pro více informací mě kontaktujte. Těším se na Vás při společné prohlídce bytu. Kateřina Chalupníková RE/MAX Delux

Číslo nabídky:346377Kategorie:

Byty

Podlaží umístění:1Typ:

Prodej

Počet podlaží:1Podkategorie:

2+kk

Jednotka:za nemovitostStav objektu:velmi dobrý
Budova:cihlováVlastnictví:

osobní

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.