RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Pronájem restaurace, 422 m2, Nová Ves v Horách

55 000,00 Kč 

Nová Ves v Horách

Nabízím Vám k pronájmu plně vybavenou restauraci na Česko - německých hranicích, konkrétně v Mníšku. Mníšek je místní částí obce Nová Ves v Horách v okrese Most v Ústeckém kraji.

V roce 2019 byla dokončena kompletní rekonstrukce, výsledkem je stylová restaurace s příjemnou atmosférou a pohodlným posezením. Celková plocha prostoru je 442 m², nedílnou součástí je letní terasa, která je dalších 288 m². Pro hosty je v restauraci necelých 140 míst a v letních měsících dalších 80 míst k venkovnímu posezení.

Celá budova je rozdělena na tři části, první část je určena pro restauraci se zázemím, v prostřední části je menší prostor s kadeřnictvím a společně s tím je zde hlavní vstup do budovy, třetí část v tuto chvíli slouží jako sklad. Objekt má vlastní studnu a čistička zajistí odvod odpadních vod. V celém prostoru restaurace je podlahové topení a zdrojem je tepelné čerpadlo, druhé tepelné čerpadlo se zásobníkem slouží pro přípravu teplé vody. V létě ochladí vzduch klimatizace LG, dvě jsou umístěny přímo v restauraci a jedna v kuchyni, klimatizace lze případně využít i jako rychlý zdroj tepla. V restauraci je vinylová podlaha, v kuchyni pak keramická dlažba. Zabezpečení objektu a vnitřních prostor Vám umožní kamerový systém, kterým lze nejenom záznam nahrávat, ale i přímo sledovat vzdáleným přístupem přes mobil nebo počítač.

Prostor je vhodný ke konání svateb, firemních akcí, rodinných oslav a mnoho dalšího.

Vlastníkem vybavení v restauraci je současný provozovatel, požadovaná částka za přenechání a způsob úhrady je na následné dohodě mezi současným a budoucím nájemcem.

Uvedená cena nájemného je bez záloh na dodávané energie. Nájemce musí složit vratnou kauci majiteli, a to v celkové výši 100 000,- Kč. Provize za zprostředkování pro realitní kancelář je stanovena ve výši 40 000,- Kč.

Restaurace leží v Krušných horách v nadmořské výšce 700–765 metrů. Od německého Mníšku je oddělen pouze hraniční říčkou Svídnice. Do Mníšku vede z Litvínova přes Klíny silnice II/271.

V případě zájmu o osobní prohlídku či bližší informace k této nemovitosti jsem pro Vás k dispozici na uvedeném telefonním čísle.

Číslo nabídky:347266Plocha užitná:422
Kategorie:

Hotely, penziony a restaurace

Typ:

Pronájem

Počet podlaží:1Jednotka:za měsíc
Stav objektu:velmi dobrýBudova:cihlová
Novák Tomáš
Kontakt na makléře Novák Tomáš

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.