RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 1022 m2, Praha

12 500,00 Kč  (Včetně provize RK)

Praha , Praha 15

Exkluzivně nabízíme k prodeji rovinatý stavební pozemek o celkové výměře 1.022 m2, který se nachází v ulici Za Drahou, v Praze 10 – Hostivař.

Pozemek obdélníkového tvaru, délka cca 55 m x šířka cca 19 m, možnost na východní straně napojit na inženýrské sítě – elektrika, plyn a voda cca 20 metrů od hranice pozemku. Kanalizace se nachází na severní straně cca 45 metrů od hranice pozemku (roh pozemku 1655/2) nebo jižně na pozemku 1638 (více informací u makléře). Ohledně elektriky, v nejbližší době bude poskytovatelem energií realizovaná změna přípojky na hranici pozemku.

Pozemek se nachází v zastavitelném území o ploše s využitím SV – všeobecně smíšené, s kódem míry využití plochy D. Parcela má celkovou zastavitelnost 40–50 % a lze na ní postavit 1) polyfunkční stavbu, tj. kombinace stavby pro bydlení a stavby pro komerční účely nebo monofunkční stavbu, tj. 2) stavbu pouze pro bydlení nebo 3) stavbu pouze pro komerční účely.

Bezproblémový přístup na stavební parcelu je zabezpečený ze stávající zpevněné veřejné komunikace. Jedná se o slepou a velice klidnou ulici.

Parcela sousedí z východní a jižní strany s obytnými domy, ze severní strany s travnatou plochou a ze západní s menším lesem, díky kterému máte zabezpečené soukromí.

Pro své okolí, které poskytuje široké možnosti aktivní relaxace, výbornou dopravní dostupnost a občanskou vybavenost, je Hostivař velmi oblíbenou destinací pro bydlení. V docházkové vzdálenosti (cca 10 min pěšky) je vlakové nádraží Praha – Hostivař, ze kterého se snadno dostanete do centra Prahy. Do 10 min pěšky jste na autobusové, nebo tramvajové zastávce. Za 3 min jste autem u dopravní tepny Průmyslová / Kbelská, nebo Švehlova / Jižní Spojka. Snadno dostupné jsou v okolí veškeré služby - OC Vivo Hostivař, Lidl, školky, školy. Lokalita nabízí nespočet možností sportovního vyžití a kroužků. Nedaleký Přírodní park Hostivař-Záběhlice o rozloze 423 ha láká k odpočinku i k pohybu. Součástí přírodního parku je i Hostivařská přehrada.

Pro více informací mě neváhejte kontaktovat.

Číslo nabídky:347677Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Plyn:plynovod
Jednotka:za m2Odpad:septik, jímka
Voda:dálkový vodovodDoprava:vlak, dálnice, silnice, MHD, autobus

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Ing. Popenková Martina
Kontakt na makléře Ing. Popenková Martina

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.