RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej bytu 1+1, 40,53 m2, České Budějovice

2 750 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

České Budějovice

Nabízíme do prodeje byt 1+1 v OV, ul. K.Šafáře na sídlišti Šumava v Českých Budějovicích. Byt je ve výborném udržovaném stavu standartně vybaven po částečné rekonstrukci. Byt se nachází v 1 patře panelového domu s orientací na východ ( klidová zóna). V okolí domu je veškerá občanská vybavenost. Nízké provozní náklady na bydlení Parkování možno před domem a za domem. Možno koupit jako investici a prodloužit nájemní smlouvu, která končí 31.10.2022. Koupě bytové jednotky možno financovat hypotéčním úvěrem.

Číslo nabídky:348289Plocha užitná:40.53
Kategorie:

Byty

Podlaží umístění:2
Typ:

Prodej

Počet podlaží:9
Podkategorie:

1+1

Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Stav objektu:velmi dobrýBudova:panelová
Vlastnictví:

osobní

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Vacek Václav
Kontakt na makléře Vacek Václav

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.