RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej rodinného domu, 158.6 m2, Klučov

12 290 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Klučov

Bydlení s výhledem do zeleně, klid a taky dobré spojení do Prahy?
Přidejte do svých požadavků ještě nízké provozní náklady, kvalitní materiály, dostatek světla,... a budete se blížit tomu, co vám bude dopřáno v domě pod klučovským vinohradem. Pro nové majitele se zde již totiž připravuje novostavba, která naplní, ba překoná vaše požadavky.

Moderní rodinný dům o plánované dispozici 5+kk, která ještě může být upravena podle přání, snoubí krásu i účelnost. Kombinací přírodních materiálů, moderních technologií a úžasné lokality, získáte tu pravou harmonii, kterou si spojíte se slovem "domov".
Stavba se zahradou propojenou vizuálně s okolní zelení bude svěle sloužit jak rodinám s dětmi, tak i lidem, kteří chtějí opustit ruch velkoměsta, ovšem ne s ním úplně ztratit kontakt.
Dvě obytná podlaží skýtají prostor pro společenský život a ubytování případných návštěv (v 1. NP), tak i soukromí pro domácí (v 2. NP). Pokoje jsou klimatizované, dům bude vybaven vestavěnými skříněmi i spotřebiči.
V obou podlažích najdete koupelny a WC.
Vytápění je zajištěno tepelným čerpadlem a dům bude mít vlastní ČOV.
Parkování je řešeno v podzemním podlaží, čímž se získaly další metry využitelné pro zahradu.

Fotografie pocházejí ze sousedního, již stojícího domu, jsou uvedeny též vizualizace budoucího stavu. Prodávaná nemovitost bude kompletně dokončena včetně osázené zahrady se závlahou, se zahradním domkem a s terasou na jaře 2023.
V případě, že noví majitelé potřebují bydlet dříve, je možné se dohodnout na nastěhování do domu ještě před dokončením zahrady na přelomu roku 2022/2023.

Z Klučova je samozřejmě perfektní spojení na Prahu jak autem po D11, na niž je nájezd pár km od domu. Přímo v Klučově také nasednete i na vlak, který vás ve špičce 4x do hodiny dopraví do centra hlavního města.
V obci najdete základní občanskou vybavenost, ale také vinařství s rozsáhlými sklepy. Kompletní nabídku služeb najdete v Českém Brodě vzdáleném 3,5 km (1 vlaková zastávka směrem na Prahu).

Zavolejte, rádi vám sdělíme další informace a vše ukážeme naživo. Těšíme na vás!

Spolupráce s ostatními realitními makléři je vítána a podporována!

Číslo nabídky:348333Plocha užitná:158.6
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:2Jednotka:za nemovitost
Stav objektu:novostavbaBudova:cihlová

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Ing. Šoupal Petr
Kontakt na makléře Ing. Šoupal Petr

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.