RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 1500 m2, Krhanice

8 250 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Krhanice

Ke koupi Vám nabízím stavební pozemek o výměře 1 500 m2 v obci Krhanice, okres Benešov.

Mírně svažitý pozemek má ideální čtvercový tvar a nabízí krásné výhledy do okolní krajiny. U stavebního pozemku jsou velmi důležité inženýrské sítě a příjezdová komunikace. Zde je vše perfektně připraveno.

Na pozemku je stavební přípojka elektřiny, přípojka plynu a přiveden je také vodovodní řad. Voda je zakončena ve výkopu, do kterého přijde osadit vodoměrná šachta. Šachtu pro Vás již máme připravenou na pozemku. V obci Krhanice není kanalizace a tak jsou odpadní vody řešené domácí ČOV. Dále zmíním, že na pozemku je již vyhloubená jáma a vní osazená retenční nádrž pro sběr dešťové vody o objemu 12 m3. Příjezd na pozemek je po obecní komunikaci a je skvělé, že z cesty není na pozemek díky výškovému rozdílu terénu vidět. Soukromí tak máte zajištěno.

K pozemku Vám dáme kvalitní projekt se scháleným stavebním záměrem pro výstavbu prostorného rodinného domu typu bungalov s bazénem. Vizualizaci stavby si můžete prohlédnout ve fotogalerii nebo ve videu. Rád Vám projekt včetně výkresů, technické zprávy a všech povolení podrobně představím. Vytápění domu je projektováno tepelným čerpadlem a také v tomto případě máme již hotovou přípravu. Pod zemí jsou uloženy kolektory pro tepelné čerpadlo země / voda včetně rozdělovače.

Zahrada vyžaduje závlahu a také bazén spotřebuje množství vody. Proto jistě oceníte vrtanou studnu na pozemku. Hloubka vrtu je 51 metrů, přičemž hladina vody je přibližně v 16 metrech. Ve vrtu je samozřejmě umístěno čerpadlo s měřením výšky hladiny. A když jsme u zahrady, za zmínku stojí také skleník a prostorný zahradní domek, které na pozemku najdete. V zahradním domku na Vás pak čeká základní zahradní náčiní a nářadí, abyste se rovnou mohli pustit do díla.

Krhanice jsou krásné místo k životu. Najdete tu mateřskou i základní školu, fotbalové hřiště, restauraci, domácí pekárnu, mléčnou farmu a spoustu skvělých sousedů. Pokud budete chtít vyrazit někam na výlet nebo se Vám zasteskne po víru velkoměsta, můžete využít přímé vlakové spojení do centra Prahy.

Pokud Vás tento pozemek s projektem zaujal, neváhejte se mi ozvat.
Těším se na viděnou na prohlídce!

Číslo nabídky:348482Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost
Odpad:ČOV pro celý objektVoda:dálkový vodovod, Studna
Elektřina:230 V, 400 VDoprava:vlak, autobus

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Bc. Březina Martin
Kontakt na makléře Bc. Březina Martin

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.