RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej sadu/vinice, 901 m2, Mikulov

Nedostupné, nevolat

Mikulov

IN VINO VERITAS - ve víně je pravda

Vítejte v Mikulově, kouzelném městě jižní Moravy se zámkem, kostelem sv. Anny s Ditrichštejnskou hrobkou, židovským městem, židovským hřbitovem a křížovou cestou na Svatý Kopeček, která je jednou z nejstarších křížových cest v českých zemích.

Již v druhém století tudy táhla římská vojska císaře Marka Aurelia a založila pevnost u Mušova.

V této době hledejme počátky vinařství na Moravě.

Samozřejmě se může jednat o domněnky, jelikož přímé důkazy o výsadbě vinic ve zdejší oblasti pochází z přelomu 8. a 9. století.

Okolní členitý terén na jižním okraji Pavlovských vrchů je vyhlášen znamenitými vinařskými tratěmi.

A právě jednu z nich, se západní orientací jsem pro vás připravil do prodeje.

Nachází se asi kilometr severně od známého zatopeného vápencového lomu U Mariánského mlýna za Svatým kopečkem v oblasti pozemků rekreačních objektů do velikosti zastavěné plochy 25 m2 spojených s prací na zahradě.

Vizualizace nechť jsou pro vás vodítkem, jakou zahrádkářskou chatu byste zde mohli vybudovat.

Přípojka elektrické energie je přímo na hranici pozemku, ke kterému se dostanete po asfaltové komunikaci.

Vinice o výměře 886 m2 má 440 hlav odrůdy Cabernet Moravia starých 12 let v nejlepší kondici.

Najdete na ní 2 meruňky, 2 višně a o stín nad chatou se vám postará 20 letý ořech.

Současná podsklepená chata - zbořeniště se zastavěnou plochou 15 m2 je určená k demolici a je možná výstavba rekreační chaty.

Přípustné využití pozemku podle územního plánu je rekreační objekt sloužící k příměstské rekreaci do velikosti 25 m2 a maximální výšce zástavby 1 NP (výška římsy max. 3 m nad původním terénem) a podkroví sloužící ke skladování.

Na pozemku může být vystavěna pouze jedna stavba, stavba a zařízení, které souvisejí a jsou slučitelné s hlavním využitím pozemku, např.: skleník, studna, hřiště, drobná vodní plocha, oplocení zahrady - vinice, související dopravní infrastruktura, z technické infrastruktury jsou přípustné pouze elektrické přípojky, odstavné stání max. pro 1 osobní auto; související elektrické vedení a zařízení.

Pozemek se nachází ve stabilizované ploše s výškovou regulací zástavby, kdy je potřeba zachovat stávající hladinu zástavby a intenzita využití pozemku není stanovena.

Nepřípustné je dělení pozemku, stavba a zařízení, které nesouvisí s přípustným využitím a stavba garáže.

V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejlepší nabídce a majitel si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jim zvolených kritérií. Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy.

Zaujala Vás tato vinice stejně jako mě?!

Zavolejte mi!

Jsem makléř ze štatlu a plním Vaše realitní sny!

Číslo nabídky:348522Kategorie:

Malé objekty, garáže

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost
Stav objektu:velmi dobrýBudova:dřevěná

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.