RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej rodinného domu, 272.13 m2, Planá nad Lužnicí

5 400 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Planá nad Lužnicí

Výhodná nabídka speciální nemovitosti, jedná se o nádhernou vilu, z r. 1901, postavenou v době Rakouska-Uherska, Ing. Bohdanem Bečkou, který byl mimo jiné prvorepublikovým ministrem financí. Vila se nachází v malebné přírodě, obklopena lesy a rybníky, v klidné části obce. Centrum města Planá vzdáleno přibližně 2,7 km, zde najdete veškerou občanskou vybavenost, škola, školka, lékař, nákupní centrum, pošta, sportoviště, banka. Nemovitost má potenciál zajímavého zhodnocení do budoucna.
Okolí je turisticky oblíbené, především se zde uplatní cyklistika, rybaření, jízda na koni, tenis, vodní sporty a mnoho dalších.

Objekt je třípodlažní, o zastavěné ploše cca 125 m² a užitné ploše 272,13 m². V suterénu se nachází 2 obytné místnosti, technická místnost, sprchový kout, sklep, chodba a schodiště, tato bytová jednotka má vlastní vstup z venku. Dispozici 1. NP tvoří 3 obytné místnosti, WC, schodiště a chodba, ze které je vstup do zimní zahrady. Přes zimní zahradu je situován hlavní vstup do domu. V podkroví se nachází 2 obytné místnosti, kuchyně, chodba, půdní prostor a schodiště. K prodeji je vila s pozemkem pod ní. Podíl na zahradě je předjednán s Městem Planá k odkoupení, za cenu obvyklou. Zahrada je nyní užívána majiteli na základě nájemní smlouvy s Městem Planá nad Lužnicí. Objekt není památkově chráněný.
Suterén je vyzděn z kamene o šířce zdiva 600 – 900 mm. Konstrukce zdiva v prvním nadzemním podlaží a v podkroví je z keramických cihel, o šířce zdiva 600 mm.
Vzhledem ke konstrukci objektu je předpoklad, že nebude spadat do nejhorší kategorie G, PENB se zpracovává.

Dům prošel v roce 2020 částečnou rekonstrukcí, došlo k výměně střešní krytiny (asfaltový šindel), byla provedena nová elektroinstalace v mědi, nová fasáda kromě soklu, nové omítky a štuky uvnitř objektu, vyjma suterénu a jedné místnosti v 1.NP, kde majitelé plánovali koupelnu.

Objekt je suchý bez výskytu plísní.

Funkční rozvod vody je dotažen do suterénu, zimní zahrady a na WC a bude potřeba jej dle potřeby dokončit.

Zdroj vody: kopaná studna 12 m hloubka – voda pitná

Zdroj teplé vody: průtokový ohřívač

Kanalizace: 2 komorový septik s přepadem do trativodu

Okna a dveře: Dřevěná původní – historická

Zdroj vytápění: krbová kamna a elektrické přímotopy

Elektrický proud: 230 (220) V

K objektu vede lesní příjezdová cesta napojená na komunikaci E55.

U domu je zahrada ve spolupodílovém vlastnictví, kterou však užívá a udržuje výhradně rodina majitele už 70 let. Nyní je majitelům zahrada pronajímána od města Planá nad Lužnicí.

Doporučuji prohlídku této nemovitosti s příjemnou atmosférou.

V případě vícero zájemců si prodávající vyhrazuje právo prodat nemovitost nejvýhodnější nabídce.

Video:
https://youtu.be/lLdfJsHlxOY

Číslo nabídky:348981Plocha užitná:272.13
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:3Jednotka:za nemovitost
Stav objektu:dobrýBudova:cihlová

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Mgr. Sokolová Irena
Kontakt na makléře Mgr. Sokolová Irena

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.