RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej rodinného domu, 240 m2, Vraný

4 500 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Vraný

Dovolujeme si vám nabídnout zajímavý rodinný dům v Obci Horní Kamenice, část obce Vraný, na hranici Středočeského kraje.

Vzhledem k tomu, že dům má číslo popisné „1“, lze očekávat, že i celá stavba bude mít nádech historie. Také první zmínka o obci je z roku 1266. Nabízená část, kde jistě kdysi žila velká rodina statkáře, je vyjmuta z velikého hospodářského celku a je nabízen celkový pozemek cca 1.008m2. Přesná výměra bude dána geodetem, ale hranice jsou dost jednoznačně dány vyklizením, upravením a ohraničením zahrady.

Vlastní dům je v částečné, ale dost zásadní, rekonstrukci. Samozřejmostí jsou nové rozvody elektřiny, vody (užitková z vlastního zdroje) a odpady (do jímky). Obec Vraný má, pro část Horní Kamenice, projekt na obecní vodovod a kanalizaci a realizace je přislíbena v horizontu 2 let. K okamžitému užívání je v přízemí velká kuchyně, velký obývací pokoj, ložnice, pracovna a poměrně velká koupelna s WC, kde je vana, sprchový kout, toaletka s umývadlem, úklidová komora a ještě je zde místo na pračku se sušičkou. V patře je k okamžitému užívání druhá ložnice a dětský pokoj.

Ohřev vody je řešen bojlerem, vytápění domu tepelným čerpadlem. Pro příjemný pocit domácí pohody je do topného systému včleněna topná krbová vložka. Není obložena, takže zde je velký prostor pro vlastní představivost a vkus. Okna jsou v celém domě samozřejmě nově osazená, plastová. Střecha je kompletně nová.

Zde, v tuto chvíli, nemůžeme a také nechceme zastírat, že zde jsou ještě dílčí nedodělky. Dospárování obkladaček v koupelně, někde domalování okenních výklenků, zaklopení stropů v chodbě sádrokartonem…apod. Nicméně majitel průběžně na dodělávkách pracuje, takže se nám tento seznam může radikálně snížit. Další možnosti jsou zejména v patře, kde je možno, po rekonstrukci získat další dva pokoje, cca 60m2

Pro další informace kontaktujte makléře.

Číslo nabídky:348990Plocha užitná:240
Kategorie:

Domy a vily

Podlaží umístění:1
Typ:

Prodej

Počet podlaží:2
Jednotka:za nemovitostStav objektu:V rekonstrukci
Budova:smíšená

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Beneš Zdeněk
Kontakt na makléře Beneš Zdeněk

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.