RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 6225 m2, České Meziříčí

3 600 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

České Meziříčí

Stavební pozemek v hezké obci České Meziříčí, která se nachází pouhých cca 18 km od krajského města Hradec Králové. Pozemek je určený převážně k zástavbě rodinnými domy a hospodářskými usedlostmi – domy a statky venkovského typu. Na pozemku by bylo možné postavit 2-3 RD. (Podrobné možnosti zástavby dle specifikace územního plánu, resp. územně plánovací informace, vč. dalších informací Vám rádi zašleme).

Pozemek je rovinatý, orientovaný na západ a má pravidelný obdélníkový tvar. Pozemek je toho času pronajat.
Vodovod, elektřina a plyn se nachází u komunikace. Kanalizace v této části obce zatím není a je třeba ji nahradit septikem.

Lokalita poskytuje všechny předpoklady pro klidné a spokojené bydlení v hezké krajině nedaleko Orlických hor. V obci se nachází rozsáhlá občanská vybavenost - škola, školka, pošta, knihovna, kino, zdravotní zařízení, lékárna, dům s pečovatelskou službou, restaurace... Panuje zde čilý společenský život a aktivně zde funguje několik sportovních klubů, zájmových sdružení či spolků.

Velmi dobré je dopravní spojení s okolním městy Opočno, Dobruška, Nové Město nad Metují a především krajským městem Hradec Králové. Autem trvá jízda do Hradce Králové necelých 20 minut.

Ceny nemovitostí v dlouhodobém horizontu stále rostou. Využijte úrokových sazeb, které jsou nižší než je inflace k investici do pozemku, která patří k výnosným a bezpečným investicím. Hypotéku Vám zdarma pomohou vyřídit naši hypoteční specialisté. V případě více zájemců může být upřednostněna výhodnější nabídka.

Číslo nabídky:349566Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Ing. Radek Karnold
Kontakt na makléře Ing. Radek Karnold

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.