RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 3676 m2, Děčín

2 250 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Děčín

Nabízíme ke koupi pozemek pro stavbu jednoho až dvou rodinných domů v zajímavé lokalitě Děčín – Folknáře. Pozemek je jen velmi mírně svažitý, má výměru 3676 m2. Z jeho části je pěkný výhled na město Děčín, Pastýřskou stěnu a Děčínský Sněžník. Přestože pozemek je v platném územním plánu města Děčín uveden k zastavění, podmínkou realizace stavby je zasíťování lokality. Toto bylo zohledněno v ceně pozemku. Jde o dobrou investiční příležitost.

Pozemek se nachází na slunném místě s jihozápadní orientací. Lukrativní a klidné místo se zástavbou rodinných domů v okolí a blízkostí k přírodě i do města. Pozemek leží nad inverzní čarou.
Přístup: po asfaltové silnici spojující centrum Děčína a městskou část Folknáře.

Územní plán: v platném územním plánu města Děčín jde o oblast označenou 1Z-3 určenou k zastavění rodinnými domy o dvou podlažích s využitelným podkrovím, dvojdomky a řadovými domy s obytnou zahradou. Územní plán nabízí i další možnosti, například budování zahrádkářských osad, aj.

Sítě: Pozemek není zasíťovaný. Vzhledem k zařazení mezi stavební pozemky v územním plánu města Děčín je k pozemku možné přivést elektřinu. Přes pozemek vede přivaděč vody napojený na blízký vodojem (ochranné pásmo, vizte fotografie v inzerci). Přesto je možné umístit na pozemek dva rodinné domy (návrh možné polohy domů najdete ve fotogalerii).Podle správce vodovodů však není možné z kapacitních důvodů připojit pozemek k odběru vody z vodojemu umístěného v lokalitě, bylo by potřeba navýšit jeho kapacitu.

Možnosti: Pozemek je možné využít celý, případně rozdělit na dva pozemky a ponechat si jeden pro stavbu domu. Návrh rozdělení na dva pozemky s možností umístění dvou domů při dodržení ochranných pásem je ve fotogalerii.

Více informací u makléře nabídky.

V případě zájmu o více informací či prohlídku kontaktujte makléře nabídky. Nabízíme též zdarma poradenství s financováním koupě.

Číslo nabídky:350385Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Mgr. Kostovič Petr
Kontakt na makléře Mgr. Kostovič Petr

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.