RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej rodinného domu, 158.6 m2, Klučov

7 950 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Klučov

Bydlení s výhledem do zeleně, klid a taky dobré spojení do Prahy?
Přidejte do svých požadavků ještě nízké provozní náklady, dostatek světla,... a budete se blížit tomu, co vám bude dopřáno v domě pod klučovským vinohradem.

Moderní rodinný dům o plánované dispozici 5+kk, který bude předáván ve stavu shell & core, ve svém návrhu snoubí krásu i účelnost.
Kombinací přírodních materiálů, moderních technologií a úžasné lokality získáte tu pravou harmonii, kterou si spojíte se slovem "domov".

Stavba se zahradou propojenou vizuálně s okolní zelení bude svěle sloužit jak rodinám s dětmi, tak i lidem, kteří chtějí opustit ruch velkoměsta, ovšem ne s ním úplně ztratit kontakt.
Dvě obytná podlaží skýtají prostor pro společenský život a ubytování případných návštěv (v 1. NP), tak i soukromí pro domácí (v 2. NP).

Součástí standardu shell & core jsou základní deska a vnější i příčkové zdivo, betonové pohledové schodiště, střecha se zatepleným podhledem, připojení na sítě a rozvody vody, kanalizace a elektřiny, zateplení podlahy a rozvody topení, rozvody klimatizace, vnější oplocení pozemku.

V případě zájmu kupujících lze za příplatek domluvit i vyšší dostavěnost až do plného dokončení..

Fotografie pocházejí ze sousedního, již stojícího domu, jsou uvedeny též vizualizace navrženého budoucího stavu. Prodávaná nemovitost bude k dispozici na přelomu roku 2022/2023.

Z Klučova je samozřejmě perfektní spojení na Prahu jak autem po D11, na niž je nájezd pár km od domu. Přímo v Klučově také nasednete i na vlak, který vás ve špičce 4x do hodiny dopraví do centra hlavního města.
V obci najdete základní občanskou vybavenost, ale také vinařství s rozsáhlými sklepy. Kompletní nabídku služeb najdete v Českém Brodě vzdáleném 3,5 km (1 vlaková zastávka směrem na Prahu).

Zavolejte, rádi vám sdělíme další informace a vše ukážeme naživo. Těšíme na vás!

Spolupráce s ostatními realitními makléři je vítána a podporována!

Číslo nabídky:350888Plocha užitná:158.6
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:2Jednotka:za nemovitost
Stav objektu:ve výstavbě (hrubá stavba)Budova:cihlová

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Ing. Šoupal Petr
Kontakt na makléře Ing. Šoupal Petr

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.