RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej průmyslového areálu, 10463 m2, Všemyslice

Informace u makléře

Všemyslice

Nabízíme k prodeji komerční objekt typu průmyslový areál v obci Všemyslice, okres České Budějovice. Jedná se o velmi dobře stavěný objekt s montovanou konstrukcí a přízemním uspořádáním. Hala o výměře 1 666 m² zastavěné plochy a 2 000m² užitné plochy.

V hale vestavěné patro s veškerou potřebnou vybaveností - kanceláře, šatny, soc. zázemí. Vše ve výborném stavu. Celý areál cca ze 3/4 oplocen. Kamionový příjezd po obecní komunikaci. Plocha okolo haly zpevněná - betonové panely. Celý areál zahrnutý v územním plánu obce jako průmyslová zóna s možností výstavby další haly.

Tato nemovitost vyniká především jako investiční potenciál. Současně má vynikající polohu (Temelín, Písek, České Budějovice) a je ideální pro podnikání v oblastech jako jsou výroba, skladování nebo logistika.

Objekt je připojen k dálkovému vodovodu, kanalizaci, plynu a elektřině s napětím 230 V a 400 V. Díky tomu je zaručena dostatečná kapacita zdrojů pro jakoukoliv podnikatelskou činnost.

Celková plocha pozemku je 10 463 m², což znamená, že existuje další potenciál pro rozšíření a rozvoj podnikání.

V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat.

Číslo nabídky:350912Plocha užitná:2000
Kategorie:

Komerční objekty

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Voda:dálkový vodovodElektřina:230 V, 400 V
Stav objektu:velmi dobrýBudova:montovaná
Václav Turek
Kontakt na makléře Václav Turek

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.