RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 569 m2, Řícmanice

5 490 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Řícmanice

Hledáte nádherné místo, s jedinečným výhledem a kouzelnou atmosférou pro Váš nový dům?
Je pro Vás důležitý prostor, příroda, možnost vlastní realizace, perfektní občanská vybavenost v kraji Lišky Bystroušky s autobusovou zastávkou do 6 minut chůzí a perfektní dostupností do Brna?

Přímo pro Vás je tento stavební pozemek v Řícmanicích s projektem a platným stavebním povolením do roku 11.7.2024 na zastavěnou plochu takřka 164 m². PLOCHA POZEMKU 569 m², SE ZAVEDENOU ELEKTROINSTALACÍ, ULIČNÍ ŠÍŘE cca 20bm A DÉLKA cca 29,8 – 27,6 bm, INDEX ZASTAVITELNOSTI 0,3 - MAX ZASTAVĚNÁ PLOCHA 170 m²,

Projekt domu jde případně upravit, dle Vašich představ změnou před dokončením.

Dle územního plánu lze postavit rodinný dům s výškovou hladinou zástavby 1 - 2 nadzemní podlaží s možností obytného podkroví, zastavitelnost pozemku je do 30 %; podíl zeleně na jednotlivých stavebních pozemcích je min. 40 %.

Projekt :
Navrhovaná stavba bude sloužit k bydlení jako 4kk bytová jednotka, garáž pro parkování 2 osobních automobilů je umístěna v 1.PP. Další 1 parkovací stání bude umístěno před garáží – na navrhovaném sjezdu.
Objekt RD je navržen jako jednopodlažní, částečně podsklepený dům na půdoryse tvaru L o max. rozměrech 18,3 x 10,3 m (zastavěná plocha cca 164m2), s venkovním schodištěm (cca 13,9m2). Střecha nad hlavní částí bude pultová o výšce +4,305 nad úrovní podlahy 1.NP, nad části půdorysu bude plochá střecha s výškou atiky +3,18 nad úrovní podlahy 1.NP. Součástí novostavby je garáž pro 2 osobní automobily. Dopravně bude záměr napojen sjezdem ze stávající přilehlé veřejné komunikace. Součástí záměru jsou přípojky inženýrských sítí (dešťová a splašková kanalizace, elektřina a voda), zpevněné plochy (cca 50 m2) a oplocení.

Velkým primem je lokalita, pěkná zahrada a hlavně lesy v okolí. Dále pak v pěší dostupnosti kompletní občanská vybavenost - několik restauraci, obchodů, vyhlášená pekárna, cukrárna a další služby. ZŠ, MŠ a lékaři jsou samozřejmostí.
Sousední Bílovice žijí bohatým kulturním životem a jsou zde sportovní a rekreační příležitosti. Doprava je zajištěna blízkou autobusovou a vlakovou zastávkou s perfektním spojením do Brna. Vlakem za 15 min v centru Brna.

Možnost financovat hypotečním úvěrem, který Vám rádi zajistíme.
Zavolejte, napište nám! Těšíme se na Vás :-)

Číslo nabídky:350948Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostElektřina:230 V, 400 V

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Štourač Zdeněk
Kontakt na makléře Štourač Zdeněk

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.