RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 2280 m2, Žalhostice

2 850 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Žalhostice

V exkluzivním zastoupení majitele Vám nabízí náš realitní team stavební pozemek v obci Žalhostice. Žalhostice se rozkládají na úpatí vrchu Radobýl a pravého břehu slepého ramene řeky Labe. Ze Žalhostic je velmi dobrá dostupnost autem, autobusem i vlakem do okolních měst Litoměřic, nebo Lovosic. Kolem prodávaného pozemku vede cyklostezka (Litoměřice-Velké Žernoseky-Ústí nad Labem). Pozemek o velikosti 2280m2 je rovinatý, přístupný z obecní komunikace a dle územního plánu lze využít ke stavbě rodinného domu individuální stavby pro trvalé bydlení. Na pozemku je možno postavit jeden dům nebo dvojdům. Max. zastavitelnost je 250m2, výškové uspořádání: 2 nadzemní podlaží + podkroví, u stávajících objektů překračujících regulativ podlažnosti bude respektována podmínka nezvyšovat dále počet podlaží. Inženýrské sítě voda, kanalizace, elektro, plyn, cetin jsou v obecní asfaltové komunikaci, která vede kolem pozemku. V případě více dotazů kontaktujte náš team. Hypotéku Vám zdarma zařídí na klíč náš specialista.

Číslo nabídky:351311Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Michal Kožíšek
Kontakt na makléře Michal Kožíšek

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.