RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 867 m2, Evaň

2 350 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Evaň

Dovolujeme si Vám nabídnout ke koupi pozemek o celkové výměře 867 m2 nacházející se v obci Evaň, nedaleko Libochovic. Pozemek je mírně svažitý (5,7%) k jižní straně a je určen územním plánem obce k výstavbě rodinného domu (plochy smíšené obytné venkovské).

Pozemek tvoří dvě parcely, jedna o výměře 800 m2, kterou je možno oplotit, a druhá o výměře 67 m2, která zasahuje do příjezdové cesty. Je možné ji využívat např. jako parkovací stání, ale není možné ji oplotit kvůli šíři komunikace. Celková zastavěná plocha rodinného domu může být 200 m2, dům musí mít sedlovou střechu a maximálně jedno nadzemní podlaží a obytné podkroví.

Na pozemku je připravena přípojka elektřiny s kapacitou 3x25V a vybudována přípojka vody. Připojení na kanalizační přípojku není v tuto chvíli možné, nový majitel si bude muset zřídit ČOV. Parcela je situována na okraji obce navazující na stávající zástavbu a spadá do přírodního parku Dolní Poohří, avšak se nejedná o tzv. zvláštně chráněné území.

Obec Evaň leží 2 km jihozápadně od Libochovic v okrese Litoměřice a nachází se téměř na rozhraní Středočeského a Ústeckého kraje. Dopravní dostupnost do Loun, Roudnice nad Labem i Lovosic či Litoměřic je okolo 25 minut, do Prahy potom 60 minut. Veškerá občanská vybavenost je v nedalekých Libochovicích (škola, školka, potraviny, lékař, pošta). V případě více informací nebo zájmu o prohlídku kontaktujte makléře, cena je k jednání.

Číslo nabídky:351555Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost
Odpad:ČOV pro celý objektVoda:zdroj pro celý objekt
Elektřina:230 V

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 5,4%

 Kč

Mgr. Břicháčková Pavla
Kontakt na makléře Mgr. Břicháčková Pavla

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.