RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 24297 m2, Osek

23 861 200,00 Kč  (Včetně provize RK)

Osek

Ve výhradním zastoupení majitelů nabízíme soubor pozemků o výměře cca 9.000 m2, které jsou dle územního plánu zastavitelné plochy pro bydlení. Parcely jsou na okraji obce Osek u Sobotky s krásným výhledem do okolí. Tyto parcely jsou součástí celkové výměry 24297 m2. Přesná výměra by byla upřesněna geometrickým zaměřením dle požadavku kupujících s možností přikoupení zbylých pozemků nebo jejich části za dohodnutou cenu.
Pro využití celé výměry na stavbu obytných nemovitostí by byla nutná změna územního plánu. Nově vzniklé stavební parcely by tak navazovaly po celé délce na sousední novou zástavbu.
Rovinaté, částečně mírně svažité pozemky s uliční šíří cca 110 m, přístupné z asfaltové komunikace, jsou svou velikostí a polohou ideální pro výstavbu samostatně stojících RD. Pokud by došlo ke změně Územního plány obce je k dispozici studie zpracované spolumajitelem. Pozemky v horní části, kde by výstavba mohla začít je možno ihned napojit ke všem inženýrským sítím.
Lokalita je ideální investicí pro developerský projekt firmou, která by byla schopna celou výstavbu realizovat a prodávat jednotlivé rodinné domy.
Tato oblast je žádanou lokalitou díky pěkné přírodě. Dostupnost větších měst, tím i možnost zaměstnání, jako je Jičín nebo Mladá Boleslav je cca 20 km.
Více informací a termíny prohlídek u makléře nemovitosti.

Číslo nabídky:351606Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Gajdoš Alojz
Kontakt na makléře Gajdoš Alojz

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.