RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej vily, 480 m2, České Budějovice

Informace u makléře

České Budějovice

Jediná a jedinečná. Vila, která je umístěna v lukrativní prvorepublikové části Českých Budějovic, v ulici Na Nábřeží. Architektonický skvost umístěný na "dobré adrese", ve kterém se vkusně snoubí nejmodernější materiály dnešní doby s architektonickými prvky původní nejhodnotnější vilové zástavby tzv. Havlíčkovi kolonie. Zvenku působí majestátním dojmem, uvnitř je to domov s duší a energií.
A právě teď může být Vaše.
Nabízíme vám výjimečnou příležitost ke koupi nadčasového, elegantního bydlení v rodinné vile o dvou samostatných bytových jednotkách.
Předmětem prodeje je mezonetový byt umístěný ve 3. a 4. NP o dispozici 6+kk s celkovou užitnou plochou 367,05 m2 včetně nádherné střešní terasy (61,5 m2), balkonu (7,8m2) a nadstandardně velké garáže pro dva automobily (55,75 m2). Terasa nabízí úchvatný výhled do okolí, soukromí a místo pro vybudování střešní zahrady.
Druhá bytová jednotka se nachází ve 2. NP vily, má dispozici 4+kk a celkovou užitnou plochu 207,55 m2 včetně terasy (15,6 m2) a další garáže pro dvě auta (37,2 m2).
Garáže jsou umístěné v přízemí domu a na pozemku, za dálkově otevíranou branou, zaparkují pohodlně ještě další 2 auta. Bez problémů však na tuto plochu umístíte i čtyři. Z garáží se do bytů dostanete výtahem, ze kterého vystoupíte přímo do každého z bytů. Můžete samozřejmě zvolit i zdraví prospěšnější variantu a vyjít po krásných schodech z přírodního kamene.
Ostatně v celém domě na vás čeká designové a kvalitní vybavení, nejlepší materiály na trhu, velké množství světla díky opravdu velikým oknům a spousta prostoru. Očekávejte nadstandardy, samozřejmostí je inteligentní řízení domácnosti pomocí nejnovějších technologií.
Celé zpracování ctí jednoduchost a minimalismus, přesto je vyznění útulné a přívětivé. Vzdušnost a pocit volnosti zajištuje propojení s přírodou díky velkým terasám, balkonům a výhledům. V tomto domě se vám bude bydlet pohodlně a jeho okolí vám poskytne každodenní komfort, ať už z hlediska občanské vybavenosti nebo blízkosti přírody.
Vila je v podstatě orientována na všechny světové strany. Její hlavní orientace je však na západ, a tak každodenní scenérie zapadajícího slunce, odlesků hladiny řeky Malše a nasvícených stromů je dechberoucí, a to v jakémkoliv ročním období.
Její umístění do nejlepší lokality Českých Budějovic, těsná blízkost řeky, sousedství v zástavbě původních rodinných domů a vil, ale také přilehlá rekreační zóna, tzv. Malák, jsou dobrou zárukou klidu a blízkosti přírody. A to vše na dosah centra a toho nejlepšího, co Budějovice nabízejí.
Tato unikátní novostavba nemá srovnání nejen v rámci Českých Budějovic, ale ani v rámci celých jižních Čech. Je to stavba, která se může stát rodinným klenotem děděným z generace na generaci. Je prestižní záležitostí pro majitele, který má schopnost ocenit její výjimečnost a zároveň jí dokáže vdechnout život a udělat z ní skvělé místo pro život své rodiny.

Číslo nabídky:352620Plocha užitná:480
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:4Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Voda:zdroj pro celý objekt, dálkový vodovodElektřina:230 V, 400 V
Stav objektu:novostavbaTopení:ústřední plynové, Podlahové
Budova:skeletováTelekomunikace:internet
Bc. Puschnerová Petra
Kontakt na makléře Bc. Puschnerová Petra

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.