RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej trvalého travního porostu, 763 m2, Zabrušany

760 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Zabrušany

Nabízím Vám ke koupi soubor pozemků o celkové výměře 763 m² v obci Zabrušany, okres Teplice v Ústeckém kraji. Katastrální území Všechlapy u Zabrušan.

Pozemky jsou prodávány jako celek bez spoluvlastníků, konkrétně se jedná o parc. č. 433/1 (386 m²), parc. č. 463/1 (341 m²) a parc. č. 676 (36 m²), celková plocha pozemků je tedy 763 m², vše zapsáno na LV č. 592. V katastru nemovitostí jsou pozemky vedeny jako trvalý travní porost, dle územního plánu se jedná o plochu smíšenou nezastavěného území.

Přístup na pozemek je zajištěn z obecní asfaltové komunikace.

Obcí Zabrušany prochází železniční trať Ústí nad Labem – Chomutov. Nachází se zde také mateřská škola. Obec Zabrušany je historicky zajímavá lokalita. Zabrušanské hradiště je položeno v nadmořské výšce 230 m, přibližně ve středu údolí mezi Krušnými horami a Českým středohořím. Vodní nádrž Všechlapy je vodní dílo na potoce Bouřlivec, který protéká obcí. Zabrušany v roce 2010 vyhráli 16. ročník Vesnice roku v Ústeckém kraji.

Pomohu Vám případně i se ziskem férového financování s nejnižší úrokovou sazbou na trhu.

Pro bližší informace jsem pro Vás k dispozici na uvedeném telefonním čísle.

Číslo nabídky:352831Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Novák Tomáš
Kontakt na makléře Novák Tomáš

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.