RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Pronájem prostoru kanceláří, 34 m2, Liberec

21 600,00 Kč 

Liberec , Liberec (nečleněné město)

Pronájem reprezentativních administrativních prostor v centru Liberce, ul. Mrštíkova.

Nabízíme k pronájmu kancelář v obchodně-administrativním zrekonstruovaném industriálním centru WERK v centru Liberce o celk. výměře 34 m2.

Možnost oploceného parkování u objektu.

Kamerový systém. Pro nájemce k dispozici terasa na střeše.

Areál WERK poskytuje svým klientům zabezpečení objektu 24 hod. denně, vstup do objektu 24 hod. denně 7 dní v týdnu, strážní službu, parkování, úklidové služby a další solidní podmínky pro bezproblémový pracovní chod.

Výtah osobní i nákladní k dispozici.

Kontaktuje makléřku pro nezávaznou prohlídku.

Volný od 1.5.2023.

WERK je tovární objekt (užitná plocha 7 500m2), postavený r. 1878, s dostavbami v roce 2000, v centru Liberce v tzv. „malé průmyslové zóně“ 150m od Babylonu. Budova dále sloužila pro restaurování historického nábytku. Od r. 2005 dochází k rekonstrukci vnitřních prostor a vzniku obchodně-administrativního centra, s důrazem na zachování industriálního prostředí a jeho vyzdvižení. Osu nových nájemníků tvoří profese směřující k projektování, stavbě a vybavení interiérů, vhodně doplněné dalšími službami (např. Designové studio EXX-největší subjekt v regionu, Nábytek Louda, SIADESING-největší architektonické studio v Liberci a sev. Čechách, RTM TV-regionální TV vysílání, PARTNERS-poradenství a bankovní služby, SWALLOW SCHOOL-anglická jazyková škola a mnoho dalších).

Číslo nabídky:352900Kategorie:

Komerční prostory

Podlaží umístění:3Typ:

Pronájem

Počet podlaží:5Jednotka:za m2 za rok
Stav objektu:velmi dobrýBudova:cihlová
Makovcová Michaela
Kontakt na makléře Makovcová Michaela

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.