RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Pronájem bytu 5+kk, 120 m2, Poříčí nad Sázavou

31 000,00 Kč 

Poříčí nad Sázavou

Ve výhradním zastoupení nabízíme k dlouhodobému pronájmu nadstandardní novostavbu bytových jednotek v Poříčí nad Sázavou, v ulici V Uličkách, v okrajové části obce Poříčí nad Sázavou.

Bytové jednotky jsou třípodlažní (5+kk), dispozičně vhodně řešeny i pro soužití dvou generací, tedy s oddělitelným přízemím (1+kk a 4+kk). Celková užitná plocha je 120 m2 bez výměry balkonu, která činí 6,8 m2. Při rozdělení na dvougenerační byty mají pak jednotky 1+kk v přízemí 44 m2, byty 4+kk v druhém NP a podkroví celkem 76 m2.

Jedná se o novostavbu bytového domu, kolaudovanou v 11/2022. Bytový dům má 5 identických bytových jednotek, každá s balkonem, vlastní zahrádkou (od 35 do 53 m2), s vlastní venkovní komorou a 2x parkovacím stáním. Vybavené jsou dvěma vestavěnými skříněmi a jednou kuchyňskou linkou (aktuálně v procesu realizace). Dům je napojen na vodovodní řad a kanalizaci. Bytové jednotky, z nichž jsou 3 aktuálně pronajaty, jsou určené výhradně pro dlouhodobý pronájem.

Vytápění bytových jednotek je řešeno elektrokotlem, rozvody tepla teplovodním podlahovým topením. Střecha bytového domu je osaditelná fotovoltaickými panely, jsou připravené svody do místnosti, ve které se předpokládají akumulační baterie. Instalace fotovoltaiky je na individuální domluvě majitele nemovistosti s nájemníkem. Celkově je dům energeticky přívětivý, ve třídě "B".

Pro bližší informace o projektu, prosím, kontaktujte makléře.

Číslo nabídky:353685Plocha užitná:125
Kategorie:

Byty

Podlaží umístění:3
Typ:

Pronájem

Počet podlaží:3
Podkategorie:

5+kk

Jednotka:za měsíc
Stav objektu:novostavbaBudova:cihlová
Vlastnictví:

osobní

Ing. Štarhová Maryla
Kontakt na makléře Ing. Štarhová Maryla

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.