RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej rodinného domu, 700 m2, Křimov

3 200 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Křimov

Dům v obci Křimov Domina je vzhledem ke své velikosti vhodný například pro vícegenerační bydlení. Oddělené vchody nabízí i možnost vytvořit bydlení pro dvě samostatné rodiny nebo spojit v objektu bydlení a podnikání. Vlastní dům o zastavěné ploše 293 m2 je funkčně rozdělen na dvě části. Přes přistavenou verandu je přístup do hlavní obytné části domu. Vstup do druhé části objektu je zajištěn přes venkovní kryté schodiště a střešní terasu. Obě části jsou zároveň průchozí i uvnitř objektu. Prostorná půda má navíc potenciál dalšího možného využití. Součástí domu je garáž (50m2) se servisním kanálem a menší sklep. Původní konstrukční materiál domu je kámen, následné přístavby jsou pak z cihel a Ytongu. Stropy jsou zaklopené dřevotřískou a podlahy v 2.NP jsou betonové, v části je položena dlažba. Schodiště vnitřní i venkovní jsou z dlouhověkého terasa. Sedlová střecha je krytá eternitem. Vytápění je možné buď kotlem na tuhá paliva případně i plynovým kotlem. Na pozemku je umístěný zásobník plynu. Rozvody vody a otopné soustavy jsou v domě řešeny v plastu, v užívaných místnostech jsou osazeny radiátory. Voda je přivedena z obecní studny, splašky jsou řešeny žumpou. Na pozemku je i studna. Přivedena je elektřina 380V.
V obytné místnosti prvního podlaží je možné dodělat kachlová kamna. Vizualizace hlavní obytné části představuje jednu z možných variant interiéru.
Na pozemku je také bývalá hospodářská budova, která slouží jako dílna (66m2), spolu s přistavěnou kotelnou (31m2).
Kromě vlastní parcely (827m2) o celkové zastavěné ploše 390 m2, jsou společně v prodeji i přilehlé pozemky, z čehož tvoří 1473m2 jiná stavební parcela. Celkově se jedná o pozemky s výměrou 2819m2.
Dům sousedí ze severní strany s obecní zpevněnou komunikací. Vlastní přístup a orientace pozemku je na jih / jihozápad s nerušeným výhledem do okolní krajiny.

Číslo nabídky:353699Plocha užitná:700
Kategorie:

Domy

Typ:

Prodej

Počet podlaží:2Jednotka:za nemovitost
Odpad:septik, jímkaStav objektu:V rekonstrukci
Budova:Smíšená

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Zuzana Šílená DiS.
Kontakt na makléře Zuzana Šílená DiS.

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.