RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej rodinného domu, 280 m2, Beroun

12 400 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Beroun

Hledáte prostorný dům s velkou zahradou ?

Pojďme se společně podívat na rodinný dům sestávající ze dvou samostatných bytových jednotek každá podlahové plochy ca. 80 m2 – v každém podlaží jedna. Součástí nemovitosti jsou velké sklepní prostory, garáž s dílnou, terasy s vinohradem a velká zahrada nad domem .

Bytová jednotka v 1. nadzemním podlaží má dispozici 3+1 a k tomu dvě komory. Součástí je terasa před vstupem do domu.
Bytová jednotka ve 2. nadzemním podlaží má dispozici 4+1 a její součástí je prostorná vstupní hala se schodištěm, komora a balkon.
Bytové jednotky mohou sloužit jak pro účely dvougeneračního domu, tak pro bydlení a pronájem současně. Také je možné udělat z obou bytových jednotek jeden velký dvoupodlažní byt. Skeletová konstrukce domu umožňuje snadnou úpravu dispozice obou bytových jednotek posunutím / vybouráním stávajících příček.

Sklepní prostory domu mají neuvěřitelných 9 místností a mají možnost provětrávání, což znamená, že je lze využít např. jako sklad potravin, dílnu, saunu, posilovnu případně téměř cokoli jiného. Sklepní prostor obsahuje též technickou místnost, kde je umístěn plynový kondenzační kotel pro vytápění celého domu. Protože se dům nachází ve svahu, jsou v jiho-západní části sklepa dveře k přímému vstupu do zahrady, kde se nachází zahradní jezírko, které je možné přebudovat na ochlazovací lázeň jakožto součást případné sauny ( pokud by byla instalována ). Dům má nově zpracovaný průkaz energetické náročnosti budovy ( PENB ), kde je zařazen do kategorie G. Součástí dokumentu jsou doporučená opatření na snížení této náročnosti.

Spodní část zahrady je terasovitá a je zde k dispozici malý vinohrad. Pro případné zpracování plodů vinohradu může velmi dobře posloužit již výše popsaný sklep. Na pozemku je též garáž s dílnou celkové velikosti 41 m2 a nad těmito prostory opět plochá střecha, která může plnit funkci terasy. V horní části nad domem je samostatná zahrada velikosti 842 m2, která je částečně v rovinatém a částečně ve svažitém terénu. Zahrada skýtá velký potenciál co se využití týče. V její horní části je branka, resp. vstup do přilehlé zeleně.

Rodinný dům je situován v klidném a příjemném prostředí. Ve všech obytných místnostech jsou dřevěná euro-okna s izolačním trojsklem. Dům je vhodný jak k okamžitému bydlení, tak skýtá mnoho možností na případnou kreativní rekonstrukci.

V případě jakýchkoli dotazů či zájmu o prohlídku mne neváhejte kontaktovat.

Číslo nabídky:353935Plocha užitná:280
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:3Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Voda:dálkový vodovodElektřina:380 V
Stav objektu:dobrýBudova:skeletová

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Ing. Miroslav Hošek
Kontakt na makléře Ing. Miroslav Hošek

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.