RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej obchodního prostoru, 109 m2, Praha

13 880 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Praha , Praha 10

Dovoluji si Vám nabídnout prodej plně funkčního nebytového prostoru zkolaudovaného pro prodej potravinářského průmyslu, s možností výstavby bytového domu, v Praze 10 Strašnicích, v ulice Ve stínu.
Obchod je určen pro prodej potravinářského zboží, momentálně maso - uzenina s 25.letou historií - možno ihned provozovat. MOŽNOST PRONAJMUTÍ STÁVAJÍCÍMU PROVOZOVATELI!
Součástí prodeje jsou dva chladící boxy, dvě přístěnné lednice, 10m chladící pul, veškeré řeznické zařízení pro provozování obchodu, vše nerez + vstupní dveře na fotobuňku.
Celá provozovna je klimatizována.
Prostor se nachází ve stabilizovaném území, v samém centru Strašnic. Územní plán hlavního města Prahy definuje pro nabízený pozemek pod nemovitostí funkční využití OV – všeobecné obytné bez kódu míry využití území, které umožňuje zejména vybudování ploch pro umístění stavby pro bydlení, byty v nebytových domech, mimoškolní zařízení pro děti a mládež, školy, školská a ostatní vzdělávací zařízení, kulturní zařízení, církevní zařízení, zdravotnická zařízení, zařízení sociálních služeb, malá ubytovací zařízení, drobná nerušící výroba a služby, veterinární zařízení a administravitu v rámci staveb pro bydlení, sportovní zařízení, obchodní zařízení s celkovou hrubou podlažní plochou nepřevyšující 2.000 m2, zařízení veřejného stravování.
Soused souhlasí s případnou výstavbou do vyšších pater včetně maximální zastavěnosti pozemku!
IS: vodovod, kanalizace, elektřina, plyn.
Výborná dopravní dostupnost - 400 m "M" Strašnická, TRAM - 50 m.
V místě kompletní občanská vybavenost včetně služeb. 5 minut OC Eden.
Pro bližší informace kontaktujte makléře.

Vizualizace jsou obecně možné, jedná se o stavbu dle Územního plánu hl. m. Prahy ve stabilizovaném území, kde by se mělo jednat o stavbu „v místě obvyklou“, nepřevyšující okolní zástavbu apod.
Záměr bude vyžadovat projednání společného (územního a stavebního) povolení. K žádosti bude třeba doložit projektovou dokumentaci stavby včetně prokázání souladu návrhu s Pražskými stavebními předpisy a souhlasná stanoviska dotčených orgánů, zejména Odboru územního rozvoje MHMP a Odboru památkové péče MHMP.

Číslo nabídky:353975Kategorie:

Komerční prostory

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1
Plyn:plynovodJednotka:za nemovitost
Odpad:kanalizaceStav objektu:dobrý
Budova:cihlová

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

František Babčický
Kontakt na makléře František Babčický

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.