RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej rodinného domu, 200 m2, Rožmitál pod Třemšínem

Informace u makléře

Rožmitál pod Třemšínem

Exkluzivně Vám nabízíme rodinný dům, který svoji polohou nabízí možnost úniku z města na klidné místo a využití jak k trvalému bydlení, tak i k rekreaci. Dům se nachází v malé vísce Strýčkovy ve Středočeském kraji, necelých 5 km východně od Rožmitálu pod Třemšínem a 10 km jihozápadně od Příbrami.

Nemovitost sestává z rodinného domu a zemědělského přístavku (kolna) stojící na parcele o celkové výměře 1.274 m2. Rodinný dům má užitnou plochu více jak 200 m2 a v současné době dispozici 3+1, kterou je možno rozšířit o část nevyužité půdy, kde jsou připraveny vývody elektřiny, topení a datový kabel. V přízemí vstupujeme přes chodbu do obývacího pokoje s krbovými kamny a na druhou stranu do kuchyně a za ní do spíže a na toaletu. V přízemní domu se nachází ještě koupelna se sprchovým koutem. V podkroví jsou dva obytné pokoje.

V roce 2020 byla provedena kompletní rekonstrukce přízemí domu (nové rozvody elektřiny a vody, podlahy, stropy, koupelna, kuchyňská linka), v podkroví domu byla vyměněna podlahová krytina. Dům má sklípek s přístupem z venku a garáž pro jedno auto. Nemovitost je možné obývat ihned – do této doby byla současnými majiteli využita k rekreaci.

Vytápění je zajištěno elektrickým kotlem s možností dálkového ovládání přes aplikaci a také lokálně kamny, ohřev vody je zajištěn bojlerem. Nemovitost není napojena na obecní vodovod, užitková voda je vedena z nově vybudované studny (4 m hluboká) a voda na vaření je dovážena. Odpad je řešen jímkou (12 m3).

Rovinatý pozemek, na němž se nachází několik ovocných stromů, je tvořen třemi parcelami a vede až k sousednímu obecnímu rybníku, kam se dá vstoupit brankou v zadní části plotu. Na okraji rybníka byly vybudovány drenáže, které zajišťují, že pozemek není podmáčený.

Strýčkovy jsou v současné době osadou příslušející městu Rožmitál pod Třemšínem, kde se nachází i veškeré úřady a instituce. V obci se je dětské hřiště s místem pro míčové sporty a dále pak obnovený kulturní dům, kde poskytuje služby místní knihovna a je zde otevřeno pohostinství.

V obci se nachází autobusová zastávka na lince č. 567 z Rožmitálu pod Třemšínem (10 minut) do Příbrami (35 minut). V okolí obce se nachází pěší turistické trasy.

V případě dotazů nebo domluvení prohlídky kontaktuje makléře nabídky.

Číslo nabídky:354287Plocha užitná:200
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1Jednotka:za nemovitost
Stav objektu:velmi dobrýBudova:smíšená
Mgr. Břicháčková Pavla
Kontakt na makléře Mgr. Břicháčková Pavla

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.