RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej , 250 m2, Peruc

6 450 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Peruc

Dovoluji si vám nabídnout velmi zajímavou historickou zemědělskou usedlost s velkým potenciálem využití (vícegenerační bydlení, bydlení s hospodářstvím, podnikání apod..). Nemovitost se rozprostírá na pozemku o celkové ploše 1766m2 se dvěma vjezdy - severním a jižním. To nabízí hned několik možností, jak nemovitost využívat - pozemek lze rozdělit na dvě samostatné části s oddělenými vjezdy, případně zadní část využívat spolu s hospodářskými budovami např. pro podnikání či hospodaření a přední část pozemku spolu s hlavní budovou čistě pro bydlení.

Hlavní budova byla postavena jako vícegenerační a kolaudována se třemi bytovými jednotkami. Budova prošla již částečnou rekonstrukcí a je rozdělená na více částí, jejichž dispoziční uspořádání je nejlépe patrné z přiložených půdorysů ve fotogalerii. Přízemí budovy je předěleno průjezdem. V pravé části přízemí se nachází samostatná bytová jednotka o dispozici 2+kk, která již prošla zcela kompletní, velmi pečlivou a citlivou rekonstrukcí. Levá část přízemí nabízí prostor 2+1 (nebo 2+kk) pro zřízení další oddělené bytové jednotky nebo zázemí domu či podnikání. V horním patře, které má také oddělený vstup, naleznete další velkorysý byt o ploše cca 150m2. Všechny tyto prostory jsou řádně vyčistěné a připravené na rekonstrukci dle plánů nového majitele. Celá obytná budova má již opravenou střechu s novou střešní krytinou a v případě potřeby tak lze v budoucnu využít i prostory podkroví.

Součástí nemovitosti jsou dále samostatné chlévy, velká stodola a další hospodářské přístavky. Tyto budovy jsou koncipované po obvodu pozemku, což zaručuje naprosté soukromí a klid na celé zahradě.

Nemovitost má opravdu mnoho možností, jak ji lze celkově využít, proto vřele doporučuji vidět ji naživo a nasát místní atmosféru. Pro sjednání prohlídky a více informací mě neváhejte kontaktovat.

Číslo nabídky:354430Plocha užitná:250
Kategorie:

Zemědělské objekty

Typ:

Prodej

Počet podlaží:2Jednotka:za nemovitost
Odpad:jímkaVoda:dálkový vodovod, Studna
Stav objektu:V rekonstrukciBudova:kamenná

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Ing. Michaela Motyčková
Kontakt na makléře Ing. Michaela Motyčková

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.