RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 2065 m2, Mníšek

4 090 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Mníšek

Nabízíme Vám ke koupi stavební pozemek o celkové výměře 2 065m2 v žádané lokalitě Mníšek jen 10km od Liberce. Na pozemku se nachází dvoupatrová stodola o zastavěné ploše 106m2.
Jedná se o slunný, rovinatý pozemek se spoustou ovocných stromu. Pozemek je oplocen a v zadní části pozemku dle územního plánu není do budoucna plánovaná výstavba, takže si můžete užít pohled do přírody.
Součástí pozemků je i dvoupatrová stodola, kterou lze zakomponovat do Vašeho budoucího projektu nebo využít jako místo k uskladnění nebo místo k podnikání. Stodola je suchá, střecha a krovy jsou bez poškození.
Dle územního plánu bylo předmětným pozemkům stanoveno funkční využití „plochy smíšené obytné". Z hlediska územního plánu se jedná o součást stabilizované plochy s regulačním kódem B1.15.70, která je zastavitelná. Inženýrské sítí jsou na hranici pozemku (plyn, elektřina, veřejná kanalizace a vodovod).
Na hranici pozemku se nachází elektrické vedení, ale díky tomu, že kopíruje hranici pozemku, tak Vám nebude nějak zásadně zasahovat do výstavby Vašeho vysněného bydlení.
Mníšek nabízí širokou škálu turistického vyžití, jak pro pěší, tak pro cyklisty, tak i zimní aktivity. Autobusová zastávka se nachází hned před pozemkem. Mníšek nabízí veškerou občanskou vybavenost.
Přáli byste si vědět víc? Neváhejte mě kontaktovat. Nejlepší představu Vám však nabídne osobní prohlídka, proto se neváhejte na mě obrátit - ráda se s Vámi domluvím na termínu. Financování hypotečním úvěrem Vám můžeme zdarma zajistit v rámci služby.

Číslo nabídky:354581Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Voda:dálkový vodovod

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Ing. Michaela Skrbková
Kontakt na makléře Ing. Michaela Skrbková

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.