RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej rodinného domu, 170 m2, Velemín

8 900 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Velemín

V těsné blízkosti Lovosic leží opravdu malá obec Bílinka. Správně spadá pod obec Velemín. Bílinka je vlastně jen pár čísel popisných, několik domů a příroda okolo. Dálnice D8 protínající CHKO České středohoří je odtud kousek. Má i nemá to své výhody. O tom, zda je to v pořádku rozhodujete sami. Rozhodně její sousedství není nikterak obtěžující. V Bílince stojí novostavba rodinného domu postaveného v roce 2018. Původně zde stávala malá zděná chata s krásným atypicky členitým pozemkem. To byl jeden z důvodů, proč majitelka pozemek koupila a rozhodla se postavit zde dům. Neočekávejte nějaký klasický rodinný dům s rovnou zahradou oddělenou tújemi od sousedů. Terén, na kterém byl dům postaven je členitý, spíše do svahu. Vrchol zahrady tvoří vrchol menší vyvýšeniny. Proto je pozemek atypický, ale za to skrývá zcela jiné pojetí budoucí zahrady. Dům je rozdělen do dvou podlaží. Původní návrh domu počítal s užíváním celého prostoru to znamená přízemí mělo být propojeno s patrem. Nakonec bylo spodní patro samostatně řešeno a je zde nyní bytová jednotka 2+1 o obytné ploše 55.3 m2 rozdělený na prostornou koupelnu, chodbu, dvě ložnice a kuchyňský kout. Tento byt má odděleno měřidlo elektřiny a podružný vodoměr. V prvním patře pak měl být původně obytný prostor s ložnicí majitelů. Oddělením od spodního bytu a po rozhodnutí majitele nechat otevřený obytný prostor do krovu vznikl jedinečný prostor. Z něj pak lze velmi pohodlně vyjít na budoucí terasu u domu. Obytná plocha tohoto atypického prostoru činí 115 m2 a vy si jej můžete pohodlně prohlédnout formou virtuální prohlídky. V rámci stavby se zpevnily svahy výstavbou opětných zdí. Vznikla zde budoucí parkovací stání, jak pro spodní byt tak pro byt v prvním patře. K dokončení je nyní jen vstup do zahrady a úprava zahrady a také je nutno dokončit dláždění kolem domu. Zahrada nabízí možnosti, které šikovný zahradní architekt určitě využije.
Dům je napojen na vodovodní řád, elektřinu. Kanalizace je řešena samostatnou odpadní jímkou. Vytápění v přízemí je pro koupelnu podlahové a jinak je prostor osazen elektrickými panely sálající teplo. První patro je osazeno podlahovým vytápěním a je zde určitě možnost osadit otevřený interiér krbovými kamny. Závěrem už jen dodám, že spodní byt je pronajímán na základě nájemní smlouvy.
Pokud se vám dům líbí a splňuje na první pohled vaše požadavky zavolejte a domluvíme se na prohlídce.

Číslo nabídky:354622Plocha užitná:170
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:2Jednotka:za nemovitost
Odpad:septik, jímkaStav objektu:novostavba
Budova:cihlová

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Čížek Aleš
Kontakt na makléře Čížek Aleš

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.