RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Pronájem bytu 2+kk, 57 m2, Praha

20 000,00 Kč 

Praha , Praha 1

Exkluzivně Vám k dlouhodobému pronájmu nabízíme byt o dispozici 2+kk a celkové užitné ploše 57 m2, umístěný v centru města. Byt, nacházející se v prvním nadzemním podlaží cihlového domu, se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem, ložnice, předsíně, chodby, komory, koupelny a toalety.

Byt je ve výborném stavu po kompletní rekonstrukci. Okna jsou dřevěná, byt je kompletně prosvětlený, jádro i celý dům je zděný. Okna jsou orientována na severovýchod. Vytápění bytu je přes ústřední plynové topení - plynová kotelna umístěna v domě.

Celý dům, včetně vnitřních prostor, je v dobrém stavu, pravidelně udržovaný.

Vynikající lokalita centra města s kompletní občanskou vybaveností. V blízkosti se nachází parky vhodné k procházkám, sportovnímu vyžití i dětská hřiště pro Vaše ratolesti. Dobrá dostupnost DP Praha zastávka tramvaje Bílá Labuť cca 400m od domu, metro (B) Náměstí Republiky cca 500m od domu, metro (C) Florenc cca 700m od domu.

Spolupráce s konkurenčními makléři vítána.

Preferujeme nájemní smlouvu na dobu min. 1 roku.

Kauce ve výši tří měsíčních nájmů (60 000 Kč). Nájemce nehradí provizi RK.

Číslo nabídky:354665Kategorie:

Byty

Podlaží umístění:1Typ:

Pronájem

Počet podlaží:6Podkategorie:

2+kk

Jednotka:za měsícOdpad:kanalizace
Voda:dálkový vodovodElektřina:230 V
Stav objektu:Po rekonstrukciTopení:ústřední plynové
Budova:cihlováVlastnictví:

osobní

Doprava:vlak, dálnice, silnice, MHD, autobus
Ing. Žižka Jakub
Kontakt na makléře Ing. Žižka Jakub

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.