RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 774 m2, Smržovka

1 190 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Smržovka

Nabízíme na prodej stavební parcelu o výměře 774 m2 ve městě Smržovka, v Jizerských horách. Územním plánem je pozemek určen jako plocha smíšená, obytná-městská, k zastavění jedním rodinným domem. Plocha je mírně svažitá, s celodenním slunečním svitem. Pozemek je přístupný z přiléhající místní asfaltové komunikace. Inženýrské sítě - městský vodovod v místní komunikaci, elektřina 220V, 380V v nadzemním vedení 1kW, připojení ze sloupu ČEZ. Nadzemní přípojka plynu vyvedena u pozemku. Kanalizace v místě není, doporučujeme čistírnu odpadních vod. Dle přiloženého geometrického plánu se jedná o pozemek B. Veškerá občanská vybavenost je v obci, výborná dopravní dostupnost, blízkost lyžařských areálů. Ideální místo pro Váš nový domov nebo dům k rekreaci. Pro další informace, prosím, kontaktujte makléřku.

Číslo nabídky:354879Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostVoda:dálkový vodovod
Elektřina:230 V, 380 V

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Mgr. Zvárová Jana
Kontakt na makléře Mgr. Zvárová Jana

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.