RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej zemědělské usedlosti, 800 m2, Pošná

7 990 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Pošná

Jedná se o prodej uzavřené bývalé zemědělské usedlosti na pozemku o celkové výměře 12.287m2, která je tvořena obytnou částí s bytovou jednotkou 2+1, která je vytápěna lokálně krbovými kamny v kombinaci s elektrickým podlahovým topením. Nad touto jednotkou se nachází další obytná plocha využívaná jako herna, dále pokoj, vše je možné spojit jako celek s bytovou dispozicí 4+1. V přízemí je poté navazující apartmán 1+kk s vlastním soc. zázemím vytápěný dvěma úspornými infrapanely zn. Heatwell s 5 ti letou zárukou a velice nízkou spotřebou. Dalším prostorem je hospodářská část, kterou je mimo jiné možné upravit na další apartmány popř. zřídit samostatné wellness. Uzavírající část usedlosti s vlastním vjezdem tvoří stodola o zast. ploše 350m2. V protejší části se dále nachází hospodářské stáje pro koně a chlévy. Zdrojem vody objektu je studna nacházející se nedalo usedlosti, odkanalizování je řešeno do jímky, rozvod elektřiny 230/400V. Dílčí rekonstrukce objektu proběhla v roce 2017, od té doby probíhají udržovací práce. Provozní náklady celého objektu činí 5.500,-Kč měsíčně, je zde možnost těžby dřeva z vlastního lesa u domu. Poloha nemovitosti se nachází na polosamotě tvořené venkovskými usedlostmi od Pacova vzdálené 7 km od Pelhřimova 14km. Statek je uzpůsoben pro chov koní. Stodola má kapacitu cca 40 balíků sena, Možnost vybudovat další stáje a boxy pro koně, prodej zahrnuje ohradníky, zdroje napájení, příkrmiště a jiné vybavení určené pro chov koní. Nemovitost lze využívat l vlastnímu klidnému bydlení nebo k provozování agroturistiky, příměstských táborů, nebo poskytování ubytování na venkovském statku popř. jako školící centrum, relaxační pobyty či jiné podnikatelské aktivity. Objekt je možné koupit včetně vybavení stylovým masivním nábytkem. Pro více informací volejte makléře nabídky.

Číslo nabídky:354972Plocha užitná:800
Kategorie:

Zemědělské objekty

Typ:

Prodej

Počet podlaží:2Jednotka:za nemovitost
Odpad:septik, jímkaStav objektu:dobrý
Budova:cihlová

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Fuchs Jan
Kontakt na makléře Fuchs Jan

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.