RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 2692 m2, Řisuty

7 950 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Řisuty

V Řisutech u Slaného Vám nabízíme celkem 3 investiční stavební pozemky, každý o ideální velikosti kolem 800 m2. Pozemky jsou územním plánem určeny pro stavbu rodinného domu s charakterem venkovské zástavby a nacházejí se v klidné části obce uprostřed zahrad. Aktuálně se připravuje zasíťování pozemků, nejsou tedy určeny pro okamžitou výstavbu.

Pozemky jsou v klidné lokalitě uprostřed zahrad, mírně svažité směrem na sever. Jsou oplocené a využívané jako zahrada, s občasnými vzrostlými stromy. Dle územního plánu spadají do plochy SV – plochy smíšené obytné. Hlavním využitím jsou stavby pro bydlení, zahrady a drobné zemědělské využití. Novostavby musí objemově korespondovat s charakterem místní venkovské zástavby. Maximální zastavěná plocha je 250 m2 na jednu stavební parcelu a maximálně 2.np. Detailnější informace na vyžádání.

Sítě a komunikace – pozemky navazují na sousední areál, kde je vydané stavební povolení na technickou a dopravní infrastrukturu a plánuje se výstavba. Námi nabízené pozemky jsou s touto lokalitou propojené a projekčně koordinované z hlediska napojení na sítě a komunikace. Aktuálně probíhá stavební povolení. V lokalitě se připravuje: vodovod, elektro NN, veřejné osvětlení, komunikace s chodníkem, kanalizace splašková a dešťová. Kanalizace splašková bude zprovozněna poté, kdy dojde ke zprovoznění ČOV v Řisutech (aktuálně se plánuje výběr dodavatele a stavba). Detailnější informace na vyžádání.

Řisuty jsou obec nedaleko Slaného, blízko nájezdu na budoucí D7. Na letiště Praha Ruzyně je to autem 25 minut, ve Slaném je kompletní občanská vybavenost. V obci je pošta, mateřská školka a nedaleko pozemku je dětské hřiště a plocha pro sportovní využití dětí.

Umíme vám pomoci i s financováním, hypoteční úvěr vám vyřídíme zdarma.
Pro bližší informace o pozemku nás neváhejte kontaktovat, během víkendu pouze emailem.

V případě, že o pozemek bude mít zájem více zájemců, majitel si vyhrazuje právo vybrat pro něj nejvýhodnější nabídku.

Číslo nabídky:355545Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost
Doprava:dálnice, silnice, autobus

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Ing. Andrejši Petr
Kontakt na makléře Ing. Andrejši Petr

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.