RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej zs.typ_nemovitosti.11.8.2, 110 m2, Istán

570 000,00 (Včetně provize RK)

Istán

Nové letovisko se skládá ze 7 malých rezidenčních jader s apartmány a dvojdomky uhnízděnými na úbočí hory.

Nová zástavba je propojena širokými silnicemi s chodníky, upravenými zahradami, parkovištěm pro návštěvníky a venkovskými stezkami mezi lesními plochami, takže si můžete odpočinout v souladu s přírodou. Jedinečný pobytový zážitek na pobřeží Costa del Sol.K ALMAZARA BOUTIQUE RESIDENCES se dostanete přes exkluzivní rozvoj Marbellí de Nueva Andalucía až do vesnice Istán, s přístupem za pouhých 10 minut autem do mezinárodních škol, tenisové akademie Manolo Santana, nejlepších golfových hřišť, nákupních a rekreačních center spolu s neuvěřitelné pláže Zlaté míle.ALMAZARA HILLS je první projekt v prodeji, který zahrnuje 32 exkluzivních bytů s nejlepšími panoramatickými výhledy v nejvyšší části zástavby.

Všechny domy mají neomezený výhled s jihovýchodním směrem k zálivu Marbella a Gibraltaru.

Projekt zahrnuje 4 bloky po 3 podlažích s domy v současném „open plan“ stylu, ale s rustikálním vzhledem, který zapadá do přírodního prostředí. Apartmány se 2 a 3 ložnicemi a penthouse se soláriem, s velkými terasami, společným bazénem a zahradami s autochtonními rostlinami.

Domy jsou dodávány plně vybavené, s povrchovou úpravou prémiové značky, připravené k nastěhování. Mají také podzemní parkovací stání a sklad.

Stavba probíhá a domy by měly být hotové v říjnu 2023.

OBEC ISTÁN
Tato obec v provincii Málaga leží na půli cesty mezi pobřežím Costa del Sol a Sierra de las Nieves a částečně se nachází ve stejnojmenné přírodní rezervaci, prohlášené za biosférickou rezervaci. Río Verde prochází jeho územím a prochází výjimečnou scenérií, než se dostane k přehradě Concepción.

Uprostřed tohoto ráje jsou dva různé typy obytných oblastí. Na jedné straně vysoko na hoře vesnička Istán s fontánami, vyhlídkami a malebnými zákoutími. Istán je známý jako „pramen pobřeží Costa del Sol“, „Zelená míle“ a „Zelené plíce pobřeží“. Na druhé straně oblast s mezinárodní urbanizací, blíže k Marbelle, asi 8 kilometrů od vesnice Istán a 6 kilometrů od Nueva Andalucía, kde najdete Almazara, Cerros del Lago, Balcones del Lago, Zahara de Istán a Sierra Blanca Country klub.
VOLNÝ ČAS V MARBELLE
Mezi mnohé atrakce Marbelly patří její celoročně příjemné klima, pláže, golfová hřiště, gastronomie, nakupování, životní styl a mnoho rozmanitých nabízených aktivit.
Jen pár kilometrů od ALMAZARA HILLS se nachází pláže Marbella a slavné Puerto Banús , které doplňují možnosti trávení volného času s mnoha druhy vodních sportů.
Zahrnuje: Podzemní parkoviště, Sklad, Společný bazén, Výtah, Společná zahrada, Solárium, Technická místnost, Klimatizace, Topení, Aerothermy, LED reflektory, Dvojitá okna, Předinstalace pro elektrické vozidlo, Úspora vody a elektřiny ve společných prostorách
Ostatní: Výhled na moře, Terasa

Číslo nabídky:355609Kategorie:

Komerční prostory

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost
Stav objektu:velmi dobrýBudova:cihlová

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Mgr. Procházková Jana
Kontakt na makléře Mgr. Procházková Jana

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.