RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Pronájem obchodního prostoru, 960 m2, Teplice

70 000,00 Kč 

Teplice

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k pronájmu část výrobně obchodního areálu v Teplicích - Novosedlicích. Nabízené prostory jsou kombinované, tedy skladové, výrobní a kancelářské. Je možné je využít i jako obchodní prostory (velkoobchod apod.). Rozsah nabízených prostor je na přiložených nákresech modrou barvou. Celková plocha činní 960 m2.

I. Nadzemní podlaží: výrobní hala 1 (110 m2), výrobní hala 2 (80 m2), kancelář 1 (15m2), kancelář 2 (17 m2), kancelář 3 (22 m2), kancelář 4 (16 m2), hala – zasedačka (60 m2), sklad 1(170 m2), sklad s rampou (38 m2), dvě toalety, kuchyně s jídelnou a šatnou
II. Nadzemní podlaží: hala (200 m2), šatna (9 m2), šatna (13 m2), dvě koupelny se sprchovým koutem a toaletou.

Areál má široké možnosti využití a vynikající dopravní dostupnost. Cca 400 m od něj se nachází hlavní silnice E13 s rychlým napojením na dálnici D8 do Německa. Na privátní parkovací ploše v objektu má nájemce vyhrazeno 5 míst pro parkování osobních automobilů. Vstupní brána je na dálkové ovládání. Celá nemovitost je napojena na elektronický bezpečnostní systém. Objekt má plně instalované datové rozvody a přípravu na připojení datové antény. Skladové prostory jsou vybaveny regály a rampou pro zásobování dodávkovými vozy. Příjezd k rampě je z vnějšku areálu. V kancelářských prostorech jsou sociální zařízení pro zaměstnance a šatny. Na podlahách je dlažba, ve výrobních a skladových prostorech je litá podlaha.
Vytápění zajišťují plynové kotle. Pronajímané prostory mají podružné měření spotřeby všech energií. Vyúčtování zařizuje pronajímatel jednou ročně. Technický stav objektu je vynikající. Prostory odpovídají všem bezpečnostním a technickým předpisům a jsou připraveny k okamžitému využití. Napojení objektu na veškerou infrastrukturu zvyšuje jeho využitelnost a díky variabilitě lze pronájem připravit dle vašich představ. V případě zájmu lze sjednat i pronájem celého areálu. Pro další informace nebo sjednání termínu prohlídky prosím kontaktujte níže uvedeného makléře nabídky.

Číslo nabídky:355737Kategorie:

Komerční prostory

Typ:

Pronájem

Počet podlaží:2
Plyn:plynovodJednotka:za měsíc
Odpad:kanalizaceStav objektu:velmi dobrý
Budova:cihlová
Bc. Malík Stanislav
Kontakt na makléře Bc. Malík Stanislav

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.