RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej činžovního domu, 540 m2, Chotěboř

4 980 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Chotěboř

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji komerční nemovitost, se zpracovaným projektem na přestavbu 9 bytových jednotek o dispozici 2+1 s možností prostor k podnikání ve městě Chotěboř.

Jedná se o přestavbu bývalé prodejny potravin na víceúčelový dům k bydlení a podnikání. Nemovitost se nachází na východním okraji města Chotěboř, směrem na Ždírec nad Doubravou, na ulici Na Skřivánku. V okolí se nachází zástavba bytových a rodinných domů.

Přestavba objektu koresponduje se stávající zástavbou a je navržena v souladu s územním plánem města, včetně dodržení účelu občanské vybavenosti. Víceúčelový dům je navržen jako bytový dům s 9 byty k bydlení (dispozičně 2+1, ve výměrách 55 – 64 m2), včetně parkovacích míst na vlastním pozemku. 1 byt je navržen s nebytovým prostorem pro podnikání (předpoklad kancelářského prostoru). Všechny prostory objektu jsou uvažovány po dokončení stavby pro odkup budoucím obyvatelům do osobního vlastnictví.

Víceúčelový dům je řešen jako dvoupodlažní, nepodsklepený objekt, s obytným podkrovím, zastřešený sedlovou střechou. V I. NP jsou navrženy 3 byty , s jedním nebytovým prostorem pro podnikání. V II. NP a podkroví jsou navrženy 3 byty k bydlení. V každém podlaží je společná místnost, která bude sloužit po rozdělení jako sklepní prostory, kolárna, kočárkárna atp. Vytápění je navrženo vlastním plynovým kotlem v každé bytové jednotce. Nemovitost je napojena na veškeré inženýrské sítě.

Celková užitná plocha navržených bytů činí přibližně 540 m2. Stávající nemovitost má zastavěnou plochu 284 m2, celková výměra pozemku činí 622 m2.

Město Chotěboř poskytuje veškerou občanskou vybavenost. Do Chotěboře dojedete vlakem nebo autobusem. Autem dojedete do Havlíčkova Brodu za 25 min, do Hlinska 20 min, do Chrudimi 35 min, do Žďáru n. Sázavou 30 min.

Nemovitost je prosta jakýkoliv právních omezení a je ihned k dispozici. Kompletní projekt je k dispozici k nahlédnutí v realitní kanceláři.

Číslo nabídky:356225Plocha užitná:540
Kategorie:

Nájemní domy (činžovní domy)

Typ:

Prodej

Počet podlaží:3Jednotka:za nemovitost
Stav objektu:projektBudova:cihlová

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 5,4%

 Kč

Bělský Marek
Kontakt na makléře Bělský Marek

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.