RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Pronájem restaurace, 104 m2, České Budějovice

50 000,00 Kč 

České Budějovice

Nabízíme k pronájmu prostory zavedené kavárny s tradicí v přímém centru města Českých Budějovic. Jedná se o velmi lukrativní lokalitu na náměstí Přemysla Otakara II. Prostory se nachází v přízemí budovy a disponují velkou výlohou s přímým vstupem z náměstí. Celková plocha provozovny je 107 m2. Dispozičně je prostor řešen jako jedna velká místnost pro hosty kavárny s kapacitou 45 míst, k dispozici je malá kuchyň, toalety a zázemí.

Podnik je úspěšně provozován od roku 2012 a je zde na základě kolaudačního rozhodnutí povolen noční provoz. Případným zájemcům jsme schopni sdělit ekonomiku provozu.

Nový provozovatel získá nájemní smlouvu na prostory, s movitým majetkem a skladovými zásobami, tedy vše potřebné, aby mohl volně pokračovat v podnikání bez prodlevy. Kavárna je plně zařízena.
Prostory se přenechávají včetně veškerého vybavení na fotografiích za odstupné. Výši odstupného vám sdělí makléřka nabídky.. Měsíční nájemné činní 50 000,-Kč + DPH. Měsíční náklady na elektřinu a vodu jsou cca 16 000,- Kč.

Restaurace má k dispozici předzahrádku v části loubí o rozloze cca 30 m2, na základě nájemní smlouvy s městem.

V případě zájmu o bližší informace nebo prohlídku mě neváhejte kontaktovat.

Číslo nabídky:356233Plocha užitná:104
Kategorie:

Hotely, penziony a restaurace

Typ:

Pronájem

Počet podlaží:4Plyn:plynovod
Jednotka:za měsícOdpad:kanalizace
Stav objektu:velmi dobrýBudova:smíšená
Chrtová Jana
Kontakt na makléře Chrtová Jana

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.