RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej trvalého travního porostu, 34682 m2, Prackovice nad Labem

1 213 870,00 Kč  (Včetně provize RK)

Prackovice nad Labem

Nabízíme Vám ke koupi souvislý soubor zemědělských pozemků o celkové výměře 34 682 m2 nacházející se v katastrálním území Litochovice nad Labem (LV č. 5), okres Litoměřice.

Pozemky jsou vedeny z větší části jako ovocný sad, a to konkrétně o ploše 20 222 m2. Dále je součástí prodeje celkem 13 942 m2 trvalého travního porostu a 518 m2 lesního pozemku. Půda je v mírném svahu s orientací na jihovýchod. Přístup je umožněn po nezpevněné obecní cestě.

Přes jihovýchodní okraj vede el. napětí a je zde umístěn stožár. Tato část je pravidelně udržovaná z důvodu umožnění přístup k el. vedení. Pozemky jsou jinak prosty jakýchkoliv věcných práv či břemen, nejsou pronajaty ani nedochází k pobírání dotací. Využívaná je pouze část pozemků a to pro pastvu a sklizeň sena, na základě ústní domluvy s majitelem sousedních pozemků. V části je zbytek starého meruňkového sadu, v současnosti s cca tříletým náletem.

Pokud Vás nabídka zaujala, kontaktujte prosím pro více informací náš realitní tým.

Číslo nabídky:356640Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Štrojsa Martin
Kontakt na makléře Štrojsa Martin

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.