RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej zahrady, 1279 m2, Vážany nad Litavou

561 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Vážany nad Litavou

Ve výhradním zastoupení majitelky nabízíme prodej dvou oplocených pozemků o celkové výměře 1279 m2, vedených jako zahrada.
Nabízené pozemky s krásným výhledem do krajiny, ležící ve svahu nad obcí, jsou přístupné po zpevněné komunikaci, mezi níž a plotem zahrady je veden elektrický kabel, z něhož je možno zřídit přípojku. V současné době se jedná spíše o zatravněný sad osázený převážně meruňkami, švestkami a jabloněmi.
Po vybudování zahradního domku tak vznikne klidné místo k aktivnímu odpočinku v přírodě. Stavebního povolení není totiž potřeba, bude-li mít zahradní domek výšku do 5 m a zastavěnou plochu maximálně 25 m2. Stavba musí mít zároveň pouze jedno nadzemní podlaží a podsklepená může být nejvíce do hloubky 3 m.
Více informací u příslušného makléře či na prohlídce zahrady.

Číslo nabídky:357154Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost
Elektřina:230 V

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Gajdoš Alojz
Kontakt na makléře Gajdoš Alojz

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.