RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej rodinného domu, 316 m2, Čelákovice

Informace u makléře

Čelákovice

Představujeme Vám pěkný multifunkční dům o celkové užitné ploše 316 m2 v samotném centru města Čelákovice.
Dům o dvou nadzemních podlažích disponuje v přízemí plochou 152 m2, nachází se zde sklad 56,6 m2, prodejna 74 m2 a nehtové studio (zajišťuje měsíční příjem)a zázemí. K domu patří venkovní pergola.
V prvním patře se nachází byt 3+1 a dále byt 2+1, oba o celkové užitné 164 m2.
Dům je po částečné rekonstrukci a nabízí nástavbu v půdních prostorách. Na pozemku se nachází menší zahrada a dvůr pro parkování vozidel. Přístavba naproti domu má možnost nástavby a rozšíření podnikání. Součástí domu jsou dva sklepy. Vjezd na dvůr je průjezdem přímo z hlavní komunikace.
Celková výměra pozemku je 695 m2.
Nemovitost se nachází dle platného územního plánu ve Smíšeném území - SIM.
Umisťují se zde stavby a zařízení občanské vybavenosti pro zdravotnictví, poštu, obchod, služby, veřejné stravování kulturu atp. a stavby pro dočasné ubytování.
Jsou povolené i stavby pro bydlení, sloužící pro danou funkci. Výjimečně přípustné jsou stavby pro správu drobné komerční aktivity, sport a objekty pro Dopravu v klidu a sociální služby.
Využitelnost nemovitosti do budoucna je variabilní, vhodná k bydlení i podnikání.
Cyklostezka - trasa vede podél řeky Labe, takže její profil je přímo ideální pro rodiny s dětmi. Po cestě je možnost koupání, mnoha občerstvení a zastavení na odpočinek a zábavu pro děti. Okolí je ideální pro sport, procházky, jakékoli využití pro Váš volný čas - bazén, sportovní stadion, lesy. V dojezdové vzdálenosti pískovna Malvíny, zážitkový areál Záluží.

Vynikající dopravní dostupnost, autem Brandýs nad Labem 10 min, Lysá nad Labem 15 min, Praha 20 min, výpadovka na Mladou Boleslav 5 min, Mladá Boleslav 35 min, Lysá nad Labem. Výborné vlakové spojení.
Veškerá občanská vybavenost v místě.
Pro další informace mě neváhejte kontaktovat.

Číslo nabídky:357235Plocha užitná:316
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:2Jednotka:za nemovitost
Stav objektu:velmi dobrýBudova:cihlová
Černická Margareta
Kontakt na makléře Černická Margareta

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.