RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej rodinného domu, 166 m2, Horoušany

14 700 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Horoušany

Nabízíme novostavbu rodinného domu na ul. K Višňovce v Horoušanech (řadový dvojdům o půdorysu 8,6 x 12 m.) se samostatnými vstupy a oddělenými dispozicemi vnitřního uspořádání. Jedná se o dvoupodlažní nepodsklepenou stavbu RD s plochou střechou. Dům o velikosti 6+1 má užitnou plochu 168 m², se zahradou 344 m², zpevněnou plochou před domem pro stání vozidel (celkem 40 m²) a terasou na zahradě u domu, cca 22 m².

Lokalita: stavba domu se nachází v části Horoušánky, v lokalitě rezidenční zástavby, převážně rodinných domů, 6 min od nájezdu na dálnici D11. Praha Černý most je vzdálen 14 km (12 min.). Vlaková stanice v Úvalech je 3 km.

Objekt: (svislé kostrukce) je postaven z cihel Porotherm 30 Profi se zateplovacím systémem tl. 100 mm se silikátovou omyvatelnou omítkou. Konstrukce stropů je z dutinových panelů. Velkoplošné okenní výplně, stíněné venkovními automatickými horizontálními hliníkovými žaluziemi, jsou zaskleny izolačním trojsklem. Celý pozemek je oplocen, vjezd a přístup na pozemek je veden ze stávající místní komunikace.

Vytápění a instalace: probíhá splitovým tepelným čerpadlem 14 kW vzduch – voda (zn. Daikin) kombinující podlahové vytápění, a to v obou patrech (oddělené rozdělovače pro každé patro) do všech místností domu, včetně obou šaten a obou koupelen a ohřev TUV s integrovaným zásobníkem vody na 180 l. se stálým oběhem teplé vody. V koupelnách jsou navíc koupelnové radiátory. Regulace TČ probíhá automaticky venkovním ekvitermním čidlem. Stavba je provedena kvalitní technologií, za přítomnosti inženýrského dozoru a v souladu se všemi vysoce kvalitativními parametry pro kvalitu stavebních postupů, materiálů, ekonomiku provozu a ekologii. Tomu odpovídá i třída energetické náročnosti B (úsporná) a výdaje na bydlení. Ty jsou na tak velký dům překvapivě nízké. Měsíční výdaje pro 3 člennou domácnost činí maximálně 5 tis. Kč.

Interiéry: jednotný, vyladěný a úsporný moderní dizajn v barvách bílá, šedá a černá jsou nyní nejžádanější a ladí s charakterem samotné stavby. Ženám se mj. bude líbit nádherná značková kuchyně v bílém lesku se spoustou úložných prostor, dodaná na zakázku. Všechny spotřebiče jsou samozřejmě vestavěné. Ve dvou koupelnách (3,7 m² v přízemí a 7,5 m² v patře) si užijete masážní vanu i prostorný sprchový kout (v přízemí). Nadstandardní jsou 2 perfektní šatny (jedna u vchodu do domu 7,7 m² a jedna v patře 5 m²).

Sousedské vztahy hodnotí majitelé jako velmi dobré a klidné. Kolaudace r. 2019, obydleno od 2019. Část vybavení zůstane v domě (na dotaz). Garáž není, vaření indukční, dveře magnetické, jističe 3x25A, kuchyňské pojezdy zn. Bloom, kanalizace spádová, plyn je na pozemku, není přiveden do stavby.

Číslo nabídky:357763Plocha užitná:166
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:2Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Stav objektu:novostavbaBudova:cihlová

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Gavenčiak Milan
Kontakt na makléře Gavenčiak Milan

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.