RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej bytu 2+kk, 52 m2, Praha

8 900 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Praha , Praha 3

Také byste rádi bydleli v klasickém cihlovém domě, kousek od metra a s měli příjem ze společných prostor domu ?

Pojďme se společně podívat na byt 2+kk ve 2. nadzemním podlaží velikosti 52 m2. Byt je situován do jedné z nejznámějších pražských ulic – do Vinohradské třídy. Byt sestává ze dvou místností (velikost 15 a 21 m2) s tím, že v menší z nich je kuchyně s jídelním koutem a větší z nich je koncipována jako ložnice s dětským pokojíkem. Dále pak jsou zde mimo koupelny, WC a předsíně též praktická komora a spíž. V bytě jsou poměrně vysoké stropy, které umožňují velice dobré využití prostoru zejména v předsíni. Součástí fotografií jsou 2 architektonické studie, které zobrazují možnosti realizace kuchyně v obou obytných místnostech.

Byt je ve velmi zachovalém stavu a byly v něm průběžně realizovány dílčí opravy a rekonstrukce včetně výměny vchodových dveří za bezpečnostní. Z oken bytu je nádherný výhled na Náměstí Jiřího z Poděbrad a na Kostel Nejsvětějšího Srdce Páně, který je zachycen na přiložených fotografiích. Bytový dům též přímo sousedí se sady Svatopluka Čecha. Čas potřebný na vstup do prostor metra je 1 minuta. Doba jízdy metrem na Václavské náměstí je 4 minuty. V nedalekém okolí se nachází obchodní centrum Atrium Flora a také známá Vinohradská tržnice. Kousek odsud jsou též Riegerovy sady, Sokol Královské Vinohrady a poměrně hodně historických památek. Co určitě stojí za zmínku je fakt, že přízemí bytového domu je tvořeno nebytovými prostory, ze kterých do pokladny domu plyne pravidelný měsíční příjem.

Číslo nabídky:357805Plocha užitná:52
Kategorie:

Byty

Podlaží umístění:2
Typ:

Prodej

Počet podlaží:7
Podkategorie:

2 + kk

Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Stav objektu:velmi dobrýBudova:cihlová
Vlastnictví:

osobní

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Ing. Miroslav Hošek
Kontakt na makléře Ing. Miroslav Hošek

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.